Podatkowa księga przychodów i rozchodów 2014

Autor: Rafał Styczyński

Wydawnictwo: Forum Doradców Podatkowych

Oszczędzasz: 32%

W niniejszej publikacji przedstawiono zasady prowadzenia w przedsiębiorstwie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (PKPiR), rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych oraz wszelkie obowiązki, jakie się z tym wiążą.
Wszelkie nowości w przepisach dotyczących podatków i prowadzenia PKPiR uwzględniono w niniejszej książce. W szczególności nowelizacja przepisów ustaw o podatkach dochodowych wprowadziła od początku 2013 roku rozwiązanie polegające na obowiązku dokonywania korekty kosztów uzyskania przychodów w przypadku nieuregulowania kwoty wyni­kającej z faktury lub innego dokumentu w ciągu 30 dni od daty upływu terminu płatności ustalonego przez strony, a w przypadku gdy termin płatności jest dłuższy niż 60 dni - nieuregulowania jej w ciągu 90 dni od dnia zaliczenia kwoty wynikającej z faktury lub innego dokumentu do kosztów uzyskania przychodów.
Jak wskazano w niniejszej książce, nie należy jednak traktować prowadzenia PKPiR wyłącznie jako przykrego obowiązku wynikającego z przepisów i wypełnianego wyłącznie dla celów ewentualnej kontroli organów podatkowych, ale jako przydatne narzędzie zarządzania przedsiębiorstwem.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 27,59

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM epub pdf
27,59 zł gandalf.com.pl
plik zabezpieczony DRM epub pdf
30,50 zł ravelo.pl
bez DRM epub pdf
od 29,29 zł
(dla stałych klientów)
32,54 zł ebookpoint.pl
bez DRM epub pdf
36,60 zł swiatebookow.pl
bez DRM epub pdf
38,64 zł ibuk.pl
bez DRM epub pdf
40,68 zł publio.pl
bez DRM epub
36,60 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
36,60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Podatkowa księga przychodów i rozchodów 2014"