ISBN:9788363944230

Za horyzont

Autor: Andriej Diakow

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 480

Opłacalność: 4.76 zł/100 stron

Oszczędzasz: 15%

Petersburskie metro pogrąża się w kolejnej wojnie – tym razem imperium wegan próbuje podbić niezależne stacje. Jednocześnie doświadczony stalker Taran trafia na ślad projektu Alfejos, który daje nadzieję na oczyszczenie powierzchni ziemi ze śmiercionośnej radiacji i wyjście ocalałych z tuneli i schronów. Trop prowadzi na Daleki Wschód, do Władywostoku. Uczestnicy walk z weganami chcieliby mieć po swojej stronie Tarana, ale on widzi sprawy inaczej… Gotów jest spalić za sobą mosty i siłą opuścić piterskie metro, by wraz z przybranymi dziećmi – Glebem i Aurorą – oraz wypróbowanymi przyjaciółmi – Indianinem, Bezbożnikiem, Migałyczem i Giennadijem – szukać nadziei dla świata gdzieś tam, za horyzontem.

„Ryk wzmógł się, główne silniki nabrały obrotów, rozpędzając ciężką maszynę. Kaspijski Potwór wzniósł się na wysokość przelotową i ruszył… w stronę majaczącej w oddali, ledwie dostrzegalnej linii, która na zawsze podzieliła świat na pół.

    Ku nieosiągalnej, lecz kuszącej granicy, która, wciąż się oddalając, raz za razem testuje ludzką wytrzymałość, pomaga poznać kres własnych możliwości. W stronę nieuchwytnej krawędzi, za którą można zajrzeć tylko wtedy, gdy uwierzy się we własne siły.

    Tam, gdzie spełniają się marzenia.

    Za horyzont”.

Powieść wieńczy trylogię Andrieja Diakowa, na którą składają się tomy „Do światła” i „W mrok”. W Rosji są to najpoczytniejsze – obok „Metra 2033” i „Metra 2034” – książki Uniwersum Metro 2033 – międzynarodowego projektu Dmitrija Glukhovsky’ego.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 22.87 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.87 zł ibuk.pl
mobi epub
24.24 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  13.45 zł
w programie Nexto Premium
25.02 zł nexto.pl
mobi epub
25.55 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26.90 zł empik.pl
mobi epub
26.90 zł empik.pl
mobi epub
26.90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
26.90 zł legimi.com

Andriej Diakow - inne e-booki

E-booki podobne do "Za horyzont"