ISBN:9788363944551

Dzielnica obiecana

Autor: Paweł Majka

Seria wydawnicza: Uniwersum Metro 2033

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 512

Opłacalność: 4.61 zł/100 stron

Oszczędzasz: 21%

PIERWSZA POLSKA POWIEŚĆ W UNIWERSUM METRO 2033

Nareszcie! Jest sygnał z Krakowa! W końcu mamy dowód na to, że także i w Polsce żyją niedobitki po nuklearnej zagładzie… Z nieukrywaną dumą – wraz ze znakomitym autorem, Pawłem Majką – oddajemy w wasze ręce pierwszą polską powieść w Uniwersum Metro 2033. Czekanie naprawdę się opłaciło. Witajcie w Polsce, w roku 2033…

Dmitry Glukhovsky

Dwie dekady po Pożodze, globalnej zagładzie atomowej. Gatunek homo sapiens na powrót został sprowadzony do roli jednego z konkurentów w grze o przetrwanie. Zmieniło się wszystko. Tylko ludzie pozostali tacy jak dawniej.

Nowa Huta. Zaprojektowane i zbudowane od podstaw robotnicze miasto. XVIII dzielnica Krakowa. To tu, w podziemnych schronach, mieszkają ci, którzy przetrwali nuklearną apokalipsę. Każdy dzień oznacza dla nich walkę, każdy miesiąc przynosi nowe zagrożenia. Wśród strzępów cywilizacji przeżycie kolejnego roku zakrawa na cud.

Zdradzeni i zmuszeni do ucieczki mieszkańcy Nowej Huty wyruszają na poszukiwanie mitycznego raju – Kombinatu. Nie wiedzą jeszcze, że z niedostępnego dla nich centrum Krakowa nadciąga przerażająca horda, która odmieni znany im świat.

Jednak to śmiertelne niebezpieczeństwo okaże się tylko tłem dla piekła, które ludzie niezmiennie gotują sobie sami nawzajem.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 23.62 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23.62 zł ibuk.pl
mobi epub
26.65 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29.90 zł empik.pl
mobi epub
29.90 zł virtualo.pl

Paweł Majka - inne e-booki

Uniwersum Metro 2033 - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Dzielnica obiecana"