Lekarz kwantowy. Fizyk kwantowy wyjaśnia, na czym polega uzdrawiająca moc medycyny integralnej

Autor: Amit Goswami

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Stron: 344

Opłacalność: 8.11 zł/100 stron

Oszczędzasz: 0%

Wszystkim zależy na zdrowiu – wszyscy pragniemy, by nasze organizmy działały jak należy. Gdy jesteśmy chorzy, chwytamy się wszelkich sposobów, aby odzyskać zdrowie. Jednak ze względu na wyraźny podział medycyny na dwa obozy – konwencjonalny i alternatywny – coraz trudniej wybrać odpowiednią metodę leczenia.

Czy wiesz, jakimi kryteriami należy się kierować? Czy kombinacja obu technik będzie lepsza niż tylko jeden sposób? Co zrobić, by żyć zdrowo i zapobiec pojawianiu się chorób? Czy można uzdrowić się bez żadnej pomocy chemicznych wspomagaczy?

Dr Amit Goswami odpowiada na te pytania, ukazując nowe oblicze medycyny, zwanej medycyną integralną. Przedstawia jasno, w jaki sposób działa uzdrawianie umysłu i ciała, jak funkcjonują chińskie i hinduskie systemy lecznicze i na czym polega homeopatia. To właśnie medycyna integralna łączy te wszystkie praktyki, w tym także medycynę konwencjonalną.

Książka zawiera informacje, które pozwalają zrozumieć, dlaczego leki i operacje działają, dlaczego zioła i leczenie dłońmi skutkują, wreszcie skąd biorą się pozytywne rezultaty homeopatii i medycyny energetycznej.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 27,90

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 25,11 zł
(dla stałych klientów)
27,90 zł ebookpoint.pl

Amit Goswami - inne e-booki

E-booki podobne do "Lekarz kwantowy. Fizyk kwantowy wyjaśnia, na czym polega uzdrawiająca moc medycyny integralnej"