Od towarzyszy do kapitalistów. Jak przedsiębiorcy zmienili Polskę w najbardziej dynamiczną gospodarkę Europy

Autor: Jan Cieński

Wydawnictwo: KURHAUS PUBLISHING

Stron: 302

Opłacalność: 6.35 zł/100 stron

Oszczędzasz: 45%

Choć książka „Od towarzyszy do kapitalistów” powstała w roku, w którym świętowaliśmy 25 lat wolności, to nie „Solidarność” ani nie kościół katolicki odgrywają w niej najważniejszą rolę. Jan Cieński opisał historie ludzi, którzy zmienili Polskę z szarego, ponurego, komunistycznego kraju w członka klubu najbogatszych państw świata. To fascynujące studium sukcesów Jana Kulczyka, Zygmunta Solorza-Żaka, Leszka Czarneckiego, Andrzeja Bliklego, Zbigniewa Sosnowskiego, Dariusza Miłka i wielu innych, a zarazem świetna lektura dla wszystkich, którzy chcą prowadzić (i prowadzą) swój biznes nad Wisłą.

„Jestem dumny z tego, czego dokonaliśmy, choć nie możemy zapominać o wielu obszarach życia społecznego wymagających poprawy i kolejnych zmian. Nasz kraj wygląda znacznie lepiej niż 25 lat temu” – fragment wprowadzenia prezydenta Lecha Wałęsy.

„Książka Jana Cieńskiego jest też dla mnie osobiście niezwykle poruszająca. Jako przedstawiciel rocznika 1966 w 1989 rok wkraczałem w idealnym wprost momencie. Jak mówi się na rynku finansowym, moje pokolenie miało optymalny timing. Byliśmy bezpośrednio po studiach, pełni sił i zapału do pracy, a nowa Polska stała przed nami otworem” – Igor Chalupec, prezes Zarządu Ruch SA, prezes Zarządu ICENTIS, fragment przedmowy do wydania polskiego.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 19,19

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
19,19 zł publio.pl
mobi epub pdf
29,19 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
od 26,70 zł
(dla stałych klientów)
29,67 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
31,41 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
  20,94 zł
w programie Nexto Premium
33,15 zł nexto.pl
mobi epub pdf
33,16 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
34,90 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
34,90 zł legimi.com
mobi epub pdf
34,90 zł virtualo.pl
mobi
31,40 zł zinamon.pl
epub
31,40 zł zinamon.pl
pdf
31,40 zł zinamon.pl

Jan Cieński - inne e-booki

E-booki podobne do "Od towarzyszy do kapitalistów. Jak przedsiębiorcy zmienili Polskę w najbardziej dynamiczną gospodarkę Europy"