ISBN:9788364030444

Rubieże Imperium. Tom I: Kraniec nadziei

Autor: Rafał Dębski

Seria wydawnicza: Rubieże imperium, część 1.

Wydawnictwo: Drageus

Oszczędzasz: 37%

W odległej przyszłości ludzie panują nad większą częścią ramienia Galaktyki. Jednak nie są to czasy pokoju. Dwie główne siły, Cesarstwo i Republika, wciąż toczą wojnę. Wrogie floty ścierają się, próbując przejąć kontrolę nad nowymi terytoriami i zasobami kosmosu.

Kapitan Aidan Samuels, dowódca niszczyciela „Sirene”, musi wziąć udział w tajemniczej misji. Uwielbiany przez własną załogę, Samuels jest solą w oku przełożonych. To mistrz wszechświata w lekceważeniu regulaminów, co nie przeszkadza mu znakomicie wykonywać powierzonych zadań. Podczas wojny tacy ludzie są na wagę złota. Bo właśnie ktoś tego pokroju potrafi rzucić się w wir walki, ryzykując wszystko, a jednocześnie jest w stanie wyjść obronną ręką z największego niebezpieczeństwa.

Co czeka grupę zadaniową floty cesarskiej w odległym rejonie kosmosu? Czy nieokiełznana natura Samuelsa będzie atutem, czy raczej przeszkodą podczas tej misji?

Dynamiczne, plastycznie ukazane walki w przestrzeni, podstępy i tajemnice, przyjaźń i zdrada, szaleńcza odwaga i poświęcenie... Wszystko to można znaleźć na kartach pierwszego tomu trylogii Rafała Dębskiego „Rubieże imperium”. Atutem powieści są także – jak zwykle u tego autora – świetnie skrojone, tętniące życiem, krwiste postaci bohaterów.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 18.71 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18.71 zł litres.pl
mobi epub
od 22.88 zł
(dla stałych klientów)
25.42 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  15.31 zł
w programie Nexto Premium
25.52 zł nexto.pl
mobi epub
26.33 zł gandalf.com.pl
mobi epub
29.90 zł empik.pl
mobi epub
29.90 zł virtualo.pl

Rafał Dębski - inne e-booki

Rubieże imperium - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Rubieże Imperium. Tom I: Kraniec nadziei"