Co się zdarzyło w hotelu Gold

Autor: Grzegorz Kozera

Wydawnictwo: Dobra Literatura

Oszczędzasz: 20%

 

"„Co się zdarzyło w hotelu Gold” to współczesny kryminał z historią miłosną w tle albo – jeśli ktoś woli – opowieść o miłości z wątkiem kryminalnym. A wszystko podszyte lekką ironią.
 Bohater powieści, historyk Antoni Topola, wydaje się tak samo niepozorny jak jego imię i nazwisko. Przekroczył czterdziestkę, jest w trakcie rozwodu, ma kłopoty ze zrobieniem habilitacji. Nawet romans z profesor Szymalą to raczej jedynie spełnianie erotycznych zachcianek kobiety. Wyjazd na kongres naukowy do Wiednia w zastępstwie swojego mentora też nie jest szczytem marzeń Antoniego. Nie wie on jednak, że wydarzenia, jakie rozegrają się w tytułowym hotelu Gold, każą mu spojrzeć na siebie inaczej i odmienią jego życie."

 

Co się zdarzyło w hotelu Gold to współczesny kryminał z historią miłosną w tle albo – jeśli ktoś woli – opowieść o miłości z wątkiem kryminalnym. A wszystko podszyte lekką ironią.

Bohater powieści, historyk Antoni Topola, wydaje się tak samo niepozorny jak jego imię i nazwisko. Przekroczył czterdziestkę, jest w trakcie rozwodu, ma kłopoty ze zrobieniem habilitacji. Nawet romans z profesor Szymalą to raczej jedynie spełnianie erotycznych zachcianek kobiety. Wyjazd na kongres naukowy do Wiednia w zastępstwie swojego mentora też nie jest szczytem marzeń Antoniego. Nie wie on jednak, że wydarzenia, jakie rozegrają się w tytułowym hotelu Gold, każą mu spojrzeć na siebie inaczej i odmienią jego życie.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 17,51

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 15,76 zł
(dla stałych klientów)
17,51 zł ebookpoint.pl
mobi epub
17,51 zł septem.pl
mobi epub
18,26 zł empik.pl
mobi epub
18,31 zł gandalf.com.pl
mobi epub
18,40 zł woblink.pl
mobi epub
19,49 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  13,14 zł
w programie Nexto Premium
20,80 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
21,89 zł legimi.com
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
21,90 zł ibuk.pl
mobi epub
21,90 zł litres.pl
mobi epub
21,90 zł virtualo.pl
mobi
19,70 zł zinamon.pl
epub
19,70 zł zinamon.pl

Grzegorz Kozera - inne e-booki

E-booki podobne do "Co się zdarzyło w hotelu Gold"