Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka 5

Autor: Filip Radej

Wydawnictwo: Preston Publishing

Piąta część z serii ‘Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka’ – poziom pzaawansowany. Elektroniczna wersja książki "Angielski w tłumaczeniach" w formacie PDF. Idealne narzędzie do ćwiczenia języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Zawiera 870 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i wskazówkami, poukładanych według zagadnień gramatycznych. W zestawie - ponad 3h nagrań w formie mp3.

Cała seria to nowy i przystępny sposób na ćwiczenie języka angielskiego. Jest to połączenie gramatyki i płynności mówienia w 870 zdaniach w języku polskim i angielskim wraz w wyjaśnieniami, wskazówkami oraz zaznaczeniem często popełnianych błędów, dzięki którym zrozumiemy, jak działa ten język.

Książka wraz z nagraniami to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przetestować się w języku, poprawić płynność mówienia, poznać nowe i ciekawe struktury gramatyczne i w prosty i przystępny sposób nauczyć się ich poprawnie używać.

Książka ta jest jak osobisty nauczyciel. Przetestujesz z nią swoją wiedzę, otrzymasz wskazówki dotyczące użycia, ciekawostek językowych i często popełnianych błędów. Z nagraniami poćwiczysz wymowę i płynność mówienia. Sprawdź sam w przykładowych rozdziałach podanych przy książce i na stronie internetowej naszego wydawnictwa Preston Publishing.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Filip Radej - inne e-booki

E-booki podobne do "Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka 5"