Grao Story

Autor: Martin Ann Drimm

Wydawnictwo: CDP.pl

“Grao Story: the book” to ebook opracowany specjalnie dla graczy. Stanowi wybór anegdot, jakie Marcin Przybyłek / Martin Ann tworzył w latach 2001 – 2004 dla miesięcznika „Świat Gier Komputerowych”. Miłośnicy tego cyklu ucieszą się na wieść, że zbiór zawiera wiele nieznanych tekstów, bowiem ówczesny redaktor naczelny pisma, Piotr Pieńkowski, prosił co miesiąc o piętnaście short-stories, a wykorzystywał od trzech do pięciu, w zależności od ich objętości i tematyki.

Anegdoty Grao Story odkrywają w grach i graczach niezwykłe pokłady intrygujących zagadnień i zjawisk. Udowadniają, że gry wideo nie są „odmóżdżającymi zabawami dla młodzieży”, ale fascynującym zjawiskiem kulturowym. Jeśli chciałbyś komuś udowodnić, że gry to coś o wiele bardziej złożonego od stereotypowych, krzywdzących etykiet, „Grao Story” jest ebookiem dla ciebie. Pokaż go niedoinformowanym dziennikarzom i wątpiącym opiekunom. Niech przeczytają, a potem pomyślą jeszcze raz.

Zanurz się w magiczny świat „Grao Story”, gdzie mistrzowie Grao-tsy Łinkomande i Kompucjusz Diuknuk prowadzą zabawne, a nierzadko filozofujące dysputy z graodanami Mish-kha Conqiem i Dżoj-sti Baldem. Odkryj na nowo czar gier, które jeszcze niedawno były bestsellerami, a teraz należą do klasyki i dowiedz się, jaką niezwykłą, pasjonującą i niebanalną krainą jest świat graczy, którzy tylko częściowo żyją po tej stronie ekranu.

Grao Story – filozofia graczy na wyciągnięcie ręki.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Martin Ann Drimm - inne e-booki

E-booki podobne do "Grao Story"