ISBN:9788364297687

Porwana pieśniarka

Autor: Danielle L Jensen

Wydawnictwo: Galeria Książki

Oszczędzasz: 18%

CZASAMI TRZEBA ZROBIĆ COŚ NIEWYOBRAŻALNEGO

Klątwa rzucona przez czarownicę na pięć stuleci uwięziła trolle w mieście pod gruzami Samotnej Góry. Przez wieki wspomnienia o ich mrocznej i złowrogiej magii zatarły się w ludzkiej pamięci. Oto jednak pojawia się przepowiednia o związku dwóch osób, który będzie miał moc uwolnić trolle. Kiedy Cécile de Troyes zostaje porwana i uwięziona pod górą, odkrywa,, że w legendach na temat trolli kryje się więcej prawdy, niż ośmieliłaby się przypuszczać.

Po przybyciu do Trollus Cécile myśli tylko o jednym: jak uciec. Trolle są jednak inteligentne, szybkie i nieludzko silne. Musi więc czekać na właściwy moment. Tymczasem dzieje się coś niezwykłego – Cécile zaczyna się zakochiwać w tajemniczym księciu trolli, któremu została poślubiona. Nawiązuje przyjaźnie. Dziewczyna powoli zdaje sobie sprawę, że może być jedyną nadzieją dla mieszańców – trolli z domieszką ludzkiej krwi, zniewolonych przez trolle czystej krwi. W mieście wybucha bunt, a Tristan, jej mąż i następca tronu, jest jego ukrytym przywódcą.

W miarę zanurzania się w świat skomplikowanych intryg politycznych podziemnego świata, Cécile przestaje być zwyczajną córką rolnika. Staje się księżniczką, nadzieją całego ludu i czarownicą obdarzoną mocą dość potężną, by na zawsze zmienić Trollus.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 30.26 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 27.23 zł
(dla stałych klientów)
30.26 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31.34 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
33.58 zł ibuk.pl
mobi epub
  22.14 zł
w programie Nexto Premium
34.32 zł nexto.pl
mobi epub
36.90 zł virtualo.pl
mobi epub
36.90 zł woblink.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
36.90 zł legimi.com
mobi epub
36.90 zł empik.pl
mobi epub
36.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
36.90 zł publio.pl

Danielle L Jensen - inne e-booki

E-booki podobne do "Porwana pieśniarka"