ISBN:9788364299773

Nowy Rok

Autor: Maria Jerszow

Wydawnictwo: Imprint Media

Przedstawiony zostaje temat rodzicielstwa zastępczego. Książka, oparta na bogatych doświadczeniach autorki w pracy z rodzinami zastępczymi, pokazuje przygotowania przyszłych rodziców do przyjęcia dziecka. Tekst powinien szczególnie zainteresować osoby, które myślą o takiej roli. 
Tekst uzupełniają ilustracje Marty Bystroń.

Wyjechałeś do Ameryki. W nocy śniły mi się Stany, mapa. I kilka osób, które szukały złóż mineralnych. A ja szukałam poziomek. Myślę, że to był ważny sen. Uświadomiłam sobie, że największym moim skarbem są poziomki – małe, drobne sprawy. Tego zawsze szukałam i szukam w naszym związku i w całym moim życiu. I znalazłam ich bardzo dużo. Całkiem nieźle się najadłam…

Maria Jerszow (ur. 1976) – absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (kierunek finanse i bankowość, następnie studia podyplomowe z zarządzania projektami i studia doktoranckie z zakresu polityki społecznej) i Akademii Pedagogiki Specjalnej (kierunek resocjalizacja). Na co dzień pracuje w biznesie, zarządza projektami. Jako wolontariuszka od ponad 15 lat zajmuje się pedagogiką.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 13.06 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 11.75 zł
(dla stałych klientów)
13.06 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  9.22 zł
w programie Nexto Premium
14.28 zł nexto.pl
mobi epub
14.59 zł swiatebookow.pl
mobi epub
15.36 zł empik.pl
mobi epub
15.36 zł virtualo.pl
mobi epub
15.36 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Nowy Rok"