ISBN:9788364343780

Pośmiertny uścisk. Spadek

Autor: Kazimierz Stachowicz

Wydawnictwo: Witanet

Stron: 148

Opłacalność: 11.64 zł/100 stron

Oszczędzasz: 18%

Masz pragnienie przygód lub niezwykłych podróży? Pociągają cię tajemnicze lochy czy ukryte skarby przez dziesięciolecia czekające na znalazcę? Uwielbiasz stare dokumenty i opowieści przekazywane z ust do ust? Intrygują Cię kryminalne zagadki? A może lubisz dreszczyk emocji wobec nieznanego? Jeżeli tak, to ta książka jest dla Ciebie.

Pośmiertny uścisk” to utrzymana w żartobliwym tonie, trzytomowa powieść opowiadająca o przygodach dojrzałego małżeństwa Marka i Tereski, które zakończyło rozdział swojego życia poświęcony wychowaniu potomstwa. Dzieci dorosły i rozpierzchły po świecie, więc bohaterowie dają się ponieść splotom okoliczności wiodących ich ku zapomnianemu światu przygód, wplątując się w przeróżne, w tym kryminalne, historie.

Kazimierz Stachowicz – urodzony w 1955 r. na Pomorzu fizyk i informatyk. Przez ponad trzydzieści lat był nauczycielem w szkołach średnich realizując jednocześnie liczne projekty z zakresu szkoleń komputerowych, baz danych oraz e-learningu. Po przejściu na wcześniejszą emeryturę postanowił spróbować swoich sił na niwie literackiej, czego wynikiem jest między innymi trzyczęściowy „Pośmiertny uścisk”.

To pierwsza z trzech części przygód małżeństwa roztrzepanej, ale rezolutnej Tereski i popadającego w rozliczne perypetie Marka.

Część druga to „Pośmiertny uścisk. Haunebu”.

Część trzecia - „Pośmiertny uścisk. Nuunen”.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 17.22 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 15.50 zł
(dla stałych klientów)
17.22 zł ebookpoint.pl
mobi epub
18.49 zł gandalf.com.pl
mobi epub
21.00 zł empik.pl
mobi epub
21.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
21.00 zł virtualo.pl
mobi epub
21.00 zł publio.pl
mobi epub
21.00 zł legimi.com
mobi epub
  14.76 zł
w programie Nexto Premium
22.88 zł nexto.pl
mobi epub
24.60 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Pośmiertny uścisk. Spadek"