ISBN:9788364384493

Amelia i Kuba. Stuoki Potwór

Autor: Rafał Kosik

Seria wydawnicza: Amelia i Kuba, część 3.

Wydawnictwo: Powergraph

Stron: 272

Opłacalność: 4.13 zł/100 stron

Kolejna książka o przygodach jedenastolatków Amelii i Kuby, oraz ich rodzeństwa – genialnego dziesięciolatka Alberta i zwariowanej sześciolatki Mi. Pełna humoru powieść dla dzieci i nie tylko!

Wartka akcja, wciągająca fabuła, zabawne sytuacje, aktualne problemy. Rafał Kosik pisze w taki sposób, że dzieci naprawdę chcą czytać!

Tym razem mali bohaterowie odkryją jakie zagrożenia może stwarzać brak prywatności, oraz korzystanie z internetowych portali społecznościowych.

Amelia wrzuca do internetu śmieszne zdjęcie koleżanki, nie zastanawiając się, ile zła może w ten sposób wyrządzić... Kuba konstruuje NPK (Niepodsłuchiwalne Połączenie Kablowe), Albert zaś uważnie obserwuje świat i doradza dopiero wówczas, gdy ktoś go o to poprosi. A Mi? Mi kontynuuje poszukiwania futrzanego zwierzątka i w wyniku chytrego planu ma dostać merynosa. Tylko co to jest, ten merynos?

Co robimy, kiedy nam się wydaje, że nikt na nas nie patrzy, a tak naprawdę widzą nas wszyscy? Czy istnieje jeszcze coś takiego jak prywatność? Sprawdzą to mieszkańcy apartamentowca „Oak Residence”, zwanego przez wszystkich „Zamkiem”, bo właśnie zainstalowano tam monitoring obywatelski. I wszyscy się podglądają, ale nikt, poza dziećmi, nie widzi Stuokiego Potwora!

Humor i przygody dla czytelników od lat 7 do 107!

 

Bohaterami serii Rafała Kosika „Amelia i Kuba. Kuba i Amelia” są, oprócz wspomnianych jedenastolatkó i ich rodzeństwa, również szalony naukowiec, legwan Franek, emerytka – pani Kożuszek, nadpobudliwy pies Imbir, oraz pewną nierozgarnięta Celebrytka. Autor pokazuje wydarzenia raz z perspektywy Amelii, a raz Kuby, aby uwrażliwić dzieciaki na problemy innych ludzi i pokazać, że empatia to naprawdę ważna rzecz. Powieści skrzą się humorem i wciągają czytelników szybką akcją. Bawią, przestrzegają i uczą.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 11.23 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
11.23 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
17.21 zł litres.pl
mobi epub
19.12 zł inverso.pl
mobi epub
od 18.29 zł
(dla stałych klientów)
20.32 zł ebookpoint.pl
mobi epub
20.32 zł ibuk.pl
mobi epub
21.27 zł swiatebookow.pl
mobi epub
22.04 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  14.34 zł
w programie Nexto Premium
22.23 zł nexto.pl
mobi epub
23.90 zł empik.pl
mobi epub
23.90 zł virtualo.pl
mobi epub
23.90 zł publio.pl

Rafał Kosik - inne e-booki

Amelia i Kuba - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Amelia i Kuba. Stuoki Potwór"