ISBN:9788364691034

Fizjoterapia chorych na mukowiscydozę

Autor: Teresa Orlik

Wydawnictwo: FREL

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 30.72 zł.

Pierwszy tego typu podręcznik w Polsce! Doskonałe wsparcie w codziennej fizjoterapii chorych na mukowiscydozę.

Publikacja adresowana jest przede wszystkim do chorych i ich rodzin, ale, biorąc pod uwagę rozszerzony zakres omawianych zagadnień, może stanowić również źródło informacji dla fizjoterapeutów i lekarzy.

Książka polecana przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.

W podręczniku przedstawiono nowoczesne techniki oczyszczania oskrzeli i ogólne zasady stosowania fizjoterapii oparte na wieloletnim doświadczeniu autorki i interdyscyplinarnego zespołu zajmującego się leczeniem chorych na mukowiscydozę w Instytucie Matki i Dziecka oraz zalecenia Polskiego Towarzystwa Mukowiscydozy, Międzynarodowej Grupy Fizjoterapeutów (International Physiotherapy Group for Cystic Fibrosis – IPG/CF), Brytyjskiego Towarzystwa Pulmonologicznego i Australijskiego Towarzystwa Pulmonologicznego.

Poradnik składa się z dwóch części. Część pierwsza zawiera wiedzę teoretyczną, obejmującą informacje, które powinny pomóc w zrozumieniu znaczenia fizjoterapii dla chorych na mukowiscydozę i dlaczego w takiej a nie innej formie powinna być stosowana. Część druga odnosi się głównie do codziennej praktyki. Zawarte są w niej proste wskazówki, na co zwracać uwagę i jak stosować fizjoterapię w różnych okresach życia człowieka. Każdy okres opisany jest oddzielnie, dlatego rodzice i chorzy mogą skoncentrować się tylko na rozdziałach najbardziej ich interesujących, szczegółowo opisujących metodykę wykonywania techniki drenażowej w danym okresie życia.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 30.72 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
30.72 zł ebuczek.pl
mobi epub
30.72 zł ebuczek.pl
mobi epub
30.72 zł ebuczek.pl
mobi epub
30.72 zł ebuczek.pl
pdf
31.44 zł gandalf.com.pl
pdf
31.92 zł septem.pl
pdf
od 28.73 zł
(dla stałych klientów)
31.92 zł ebookpoint.pl
pdf
31.92 zł ibuk.pl
pdf
35.51 zł swiatebookow.pl
pdf
35.90 zł zinamon.pl
pdf
39.90 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Fizjoterapia chorych na mukowiscydozę"