Co myślą o sobie DZIENNIKARZE

Autor: Agnieszka Szwajgier

Wydawnictwo: FREL

Opowieść o życiu, pracy, niepowodzeniach i sukcesach ośmiorga dziennikarzy. Historia o tym jak budowali swoje kariery. Przede wszystkim jednak prawda o życiu, opowiedziana przez mistrzów słowa i przekazu. Zaskakująco zabawna fabuła, nastawiająca pozytywnie, ujmująca i budująca, przekonująca że wszystko jest możliwe. Książka zmuszająca do czytania jednym tchem, naprawdę dobra lektura na wieczór czy wakacyjne plażowanie.


Gratka dla studentów dziennikarstwa lub dla tych, którzy dopiero myślą o podjęciu tego zawodu i chcieliby przybliżyć sobie nieco kulisy warsztatu.


Czy rozmówca jest dla reportera tylko tematem? Czy tematy faktycznie leżą na ulicy? Jak pogodzić pracę, która absorbuje w stu procentach, z codziennością? Jaką rolę w życiu reportera pełni miasto i skąd wiadomo, kiedy nasz słuchacz się wzruszy? Odpowiedzi na te i podobne pytania składają się na zbiorowy portret ludzi, którzy na ogół stoją po drugiej stronie mikrofonu lub kamery. Tajniki warsztatu dziennikarskiego i osobiste wyznania − opowieść z pasją o ludziach z pasją.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 15,30

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
15,30 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
15,92 zł sensus.pl
bez DRM pdf
od 14,33 zł
(dla stałych klientów)
15,92 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
17,90 zł zinamon.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
17,91 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
17,91 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
18,91 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
14,90 zł
(z kodem prom.)
19,90 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Co myślą o sobie DZIENNIKARZE"