ISBN:9788364731112

Angielskie idiomy. Zestaw 2

Autor: Ewelina Zinkiewicz, Sławomir Zdunek

Wydawnictwo: Focus English School

Ebook zatytułowany Angielskie idiomy – zestaw 2 jest przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką zwrotów i wyrażeń idiomatycznych stosowanych w języku angielskim. W skład zestaw wchodzi 100 najbardziej popularnych idiomów zawierających takie przymiotniki jak: old, short, thick, thin, end, line, matter. Idiomy są zaprezentowane w kontekście pełnych zdań w języku angielskim wraz z tłumaczeniami na język polski. Ebook jest wydany w takich formatach jak epub, mobi i pdf.

 Charakterystycznym elementem ebooka jest jego format, który można określić jako Mobile Flashcards. Pozwala on na wygodne przechodzenie z kolejno wyświetlanych stron jedynie dotykając odpowiedniej strony ekranu urządzenia mobilnego.

 Ebook jest podzielony na dwie części. W pierwszej z nich przedstawione są idiomy w kontekście zdań oraz ich znaczenie w języku polskim. W drugiej części ebooka znajdują się ćwiczenia pozwalające na zapamiętywanie idiomów w angielskich zdaniach. Format ebooka pozwala na wygodną naukę idiomów na przykładach zdań do tłumaczenia zarówno na język polski jak również na język angielski. Szczegółowy spis treści pozwala na wygodne przechodzenie do konkretnych idiomów.

 Zasadniczo ebook adresowany jest do użytkowników urządzeń mobilnych, dzięki którym możliwe jest swobodne korzystanie z formatu ebooka i wygodnie poruszanie się po jego treści. Możliwe jest również czytanie ebooka z wykorzystaniem tradycyjnych komputerów stacjonarnych.  

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 4.13 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
4.13 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
4.20 zł sensus.pl
mobi epub pdf
4.20 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 3.78 zł
(dla stałych klientów)
4.20 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
4.20 zł septem.pl
mobi epub pdf
4.20 zł ibuk.pl
mobi epub
5.38 zł empik.pl

Ewelina Zinkiewicz - inne e-booki

Sławomir Zdunek - inne e-booki

E-booki podobne do "Angielskie idiomy. Zestaw 2"