Rinke za kratami

Autor: Rinke Rooyens, Iza Bartosz

Wydawnictwo: Zwierciadło

Oszczędzasz: 16%

Książka powstała podczas pracy nad serialem dokumentalnym „Rinke za kratami”, którego premiera odbędzie się  9 września, w telewizji Polsat. Szukając prawdy na temat tego, jak wygląda życie w więzieniu, bohater i producent telewizyjny programu , Rinke Rooyens spędził aż ponad miesiąc w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Rinke Rooyens opowiada o ludziach, których spotkał za kratami, o ich marzeniach i problemach. Zdobył ich zaufanie, dowiedział się, co sprawiło, że trafili do więzienia i jak widzą swoją przyszłość, po odbyciu kary. Poznajemy funkcjonariuszy i osadzonych, ludzi z dwóch biegunów świata, który zwykłym zjadaczom chleba jawi się jako terra incognita, ziemia nieznana. „Rinke za kratami” to zapis wrażeń z państwa w państwie ukrytego za murem.

Rinke Rooyens - to jedna z najbardziej znanych i cenionych postaci w branży telewizyjnej. Producent, reżyser i scenarzysta programów telewizyjnych. Holender, który czuje się Polakiem. Założyciel, właściciel i prezes firmy mediowej Rochstar.
Urodził się w Amsterdamie, dorastał między teatrem (matka aktorka) a telewizją (ojciec reżyser). W dzieciństwie dorabiał myjąc samochody, potem wyjechał do Kolonii, gdzie pracował dla lokalnej telewizji jako montażysta i asystent kierownika produkcji. W 1998 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie rozpoczął pracę jako reżyser-konsultant dwóch serii programu TVN „To było grane”. Wyreżyserował kilkadziesiąt programów
m.in. „Taniec z Gwiazdami”, „The Voice of Poland”, „Top Model”,  „Kocham Cię Polsko”, „Celebrity Splash”, „Gwiazdy Tańczą na Lodzie”. Jest również autorem formatów, takich jak talk show „Świat się kręci”, czy „Szymon Majewski Show”, obecnych  na antenie z sukcesem przez wiele sezonów. Rinke Rooyens jest zdobywcą wielu Telekamer oraz nagrody Gepard Biznesu i nagrody Róża Gali. Ma 17-letniego syna Rocha z małżeństwa z Kayah.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 33,80

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
33,80 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33,99 zł empik.pl
mobi epub
od 30,91 zł
(dla stałych klientów)
34,34 zł ebookpoint.pl
mobi epub
36,36 zł ibuk.pl
mobi epub
36,36 zł ravelo.pl
mobi epub
  24,24 zł
w programie Nexto Premium
38,38 zł nexto.pl
mobi epub
38,38 zł swiatebookow.pl
mobi epub
30,40 zł
(z kodem prom.)
40,40 zł woblink.pl
mobi epub
40,40 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
40,41 zł legimi.com
mobi epub
40,41 zł publio.pl
mobi
38,40 zł zinamon.pl
epub
38,40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Rinke za kratami"