Koktajle dla zdrowia i urody czyli pysznie, świeżo, kolorowo

Autor: Katarzyna Błażejewska

Wydawnictwo: Zwierciadło

Oszczędzasz: 49%

Druga część książki „Koktajle dla zdrowia i urody” to kolejna porcja zupełnie nowych, sprawdzonych przepisów. Stworzone przez eksperta receptury zapewnią przygotowanie smacznych, niewymagających dużych nakładów energii ani finansów napojów, które dostarczają odpowiednio dobrane składniki do naszej diety. Nowe kompozycje koktajli ułożone są w świetnie zaprojektowane i łatwe do przeprowadzenia tygodniowe plany żywieniowe. Każda kuracja zawiera siedem przepisów na dobrane pod kątem oczekiwanych efektów zdrowotnych. Dla zabieganych - każdy tydzień podsumowany jest kompletną listą niezbędnych zakupów do zrobienia.  Wśród zaprezentowanych są całkiem nowe kuracje – m.in. nawilżająca, odkwaszająca, relaksująca oraz wspomagająca pracę serca.

Dla koneserów Autorka przygotowała rozdział „Wyższy stopień wtajemniczenia – Koktajle z superfoods” z przepisami na koktajle z produktów, które są szczególnie korzystne dla zdrowia. Dla zakochanych – wyjątkowy plan – „potęga miłości” na bazie koktajli zawierających naturalne afrodyzjaki.

Katarzyna Błażejewska – absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychodietetyki Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. W proponowanych dietach, jak również w edukacji pacjentów kładzie nacisk na produkty sezonowe, regionalne i – co niesłychanie ważne – naturalne.

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 15,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15,90 zł empik.pl
mobi epub
23,29 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 24,02 zł
(dla stałych klientów)
26,69 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26,69 zł septem.pl
mobi epub
28,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  18,84 zł
w programie Nexto Premium
29,83 zł nexto.pl
mobi epub
30,46 zł swiatebookow.pl
mobi epub
21,40 zł
(z kodem prom.)
31,40 zł woblink.pl
mobi epub
31,40 zł virtualo.pl
mobi epub
31,40 zł publio.pl
mobi epub
31,40 zł legimi.com
mobi
29,80 zł zinamon.pl
epub
29,80 zł zinamon.pl

Katarzyna Błażejewska - inne e-booki

E-booki podobne do "Koktajle dla zdrowia i urody czyli pysznie, świeżo, kolorowo"