ISBN:9788364820007

Szczęśliwa po swojemu

Autor: Inga Plater

Wydawnictwo: haveanicEbook.pl

Opłacalność: 24.98 zł/100 stron

Wydawało Wam się, że wszystkie historie miłosne są takie same? Że gorące romanse przytrafiają się tylko młodym, pięknym ludziom, którzy nie mają nic do stracenia? Łucja, jej Chłopak, grono znajomych i przyjaciół są ludźmi po trzydziestce, którzy zakończyli swoje poprzednie związki, by być razem i sądzili, że najtrudniejsze mają już za sobą. Ale nowe wspólne życie niekoniecznie jest usłane różami... Bohaterowie niezrażeni problemami szukają jasnych stron wspólnego życia w małym miasteczku, pracują i odpoczywają, cieszą się i płaczą, kłócą się i kochają. Przeżywają bolesne rozczarowania i  podejmują decyzję zgodnie z własnym sumieniem i czasem na przekór innym. Nie jest to tradycyjna historia miłości w stylu: pokochali się, a potem żyli długo i szczęśliwie. Jest to opowieść o ludziach, których połączyło wielkie uczucie, a potem z dala od blasku fleszy walczą o swój związek, o bycie sobą i szczęście, pełna zwrotów akcji i zwykłych bohaterów, z których każdy jest wyjątkowy.

INGA PLATER

Jestem z wykształcenia filologiem germańskim. Po obronie pracy magisterskiej  z literatury austriackiej pracowałam jako nauczyciel języka niemieckiego w Liceum Plastycznym w Poznaniu. Po 8 latach spędzonych w stolicy Wielkopolski postanowiłam pójść za głosem serca i wrócić w moje rodzinne strony w okolice Trójmiasta. Tutaj, poznając smaki życia, byłam nianią, korepetytorką, kierownikiem w niewielkiej firmie produkcyjnej, spedytorem międzynarodowym i nie powiedziałam w tej materii ostatniego słowa...

Jestem mistrzynią mojego miasteczka w pływaniu, opowiadanie Jaja pancernika, którego jestem autorką, zdobyło nagrodę specjalną w konkursie literackim z okazji Dnia Konia. W wolnym czasie szyję zabawki z filcu i ozdabiam przedmioty techniką decoupage.

 

Posiadam patent żeglarza, nie posiadam patentu na szczęście, ale nie poddaję się i szukam dalej. Szczęśliwa po swojemu to po Antyrozwodniku moja druga powieść z gatunku literatury kobiecej.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Inga Plater - inne e-booki

E-booki podobne do "Szczęśliwa po swojemu"