Credo. Tom 3

Autor: ks. Michał Olszewski SCJ

Wydawnictwo: RTCK Wydawnictwo

Oszczędzasz: 0%

„Wielkiej teologii tu nie znajdziecie – mówi się ks. Michał. Bo o wielkich sprawach: Bogu, Kościele, śmierci, cudach i zmartwychwstaniu, można mówić prosto i przystępnie. A nawet trzeba”.
Ksiądz Michał Olszewski SCJ tajemnice Wyznania wiary przestawia barwnie, jasno i z humorem. Wyjaśniając dogmaty, posługuje się prostymi przykładami z życia codziennego, a także niezwykłymi historiami ze swojej posługi egzorcysty. Przybliża świat, który do tej pory mógł wydawać się nam bardzo odległy.

Każdy z tomów Credo to zaproszenie do spotkania z Żywymi Postaciami obecnymi w Wyznaniu wiary.
Tom pierwszy wprowadza w zagadnienie, co znaczy wierzyć w Boga Ojca i Jezusa Chrystusa oraz czym jest tajemnicza cecha każdego człowieka – „Capax Dei”.
Tom Drugi to porywająca historia wcielenia Boga, Jego niezwykłej Matki, świętych, Kościoła oraz działającego poza wszelkimi schematami Ducha Świętego.
Tom trzeci to dotknięcie spraw, obok których nikt, nawet człowiek niewierzący, nie może przejść obojętnie: śmierci, Sądu Bożego, nieba i piekła. To także szczere wejście w temat: czym Kościół Katolicki jest naprawdę i jak pokochać go dziś – w XXI wieku.
W końcu to historia o naszym buncie i odpowiedzialności względem obdarowania, które otrzymaliśmy od Boga w chwili stworzenia.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 25,01

Formaty Cena Księgarnia
pdf
25,01 zł publio.pl

ks. Michał Olszewski SCJ - inne e-booki

E-booki podobne do "Credo. Tom 3"