Seksualność

Autor: ks. Marek Dziewiecki

Wydawnictwo: RTCK Wydawnictwo

Oszczędzasz: 0%

Świat seksualności ma dwa przeciwstawne bieguny. Jednym z nich jest przesadna krzykliwość. Z reklam, teledysków, gazet, internetu płyną wyraźne nawiązania do sfery seksualnej. Wiemy, dlaczego tak jest. To, co związane z seksem, jest najbardziej nośne. Z drugiej strony prawdziwa seksualność w dalszym ciągu pozostaje tematem tabu. Wielu ludzi niechętnie o niej rozmawia, a już realne zagrożenia z nią związane, które mają potencjalnie destrukcyjny wpływ na zdrowie, szczęście i powodzenie w życiu, są najczęściej pomijane milczeniem.
Na szczęście jest ktoś, kto mówi otwarcie, jakie jest prawdziwe miejsce seksualności w życiu człowieka. Ktoś, kto rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej dziedzinie i daje prawdziwe wskazówki do zastosowania w życiu, aby było ono pełne i szczęśliwe, a związki trwałe i piękne. Tym kimś jest ks. Marek Dziewiecki. Odkłamuje on fałszywe wzorce związane z seksem. Nadaje mu właściwą rangę, przywraca zdrowe podejście i mówi prawdę.
Jeżeli masz niepoukładane życie seksualne, trudne doświadczenia i problemy, to ta konferencja pomoże Ci odzyskać równowagę i przywrócić seksualności jej miejsce i sens. Bo, jak podkreśla autor, czysta seksualność jest najistotniejszą sferą człowieka, źródłem dobra, radości, zachwytu.

W konferencji „Seksualność. Na usługach miłości” znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:
– Jaki jest prawdziwy sens seksualności?
– Dlaczego seks jest taki przyjemny?
– Jak uniknąć pułapek związanych z seksem, by nie zniszczyć sobie życia?
– Dlaczego tak ważne jest prawidłowe umiejscowienie seksualności w naszym życiu?

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 27.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
27.99 zł publio.pl

ks. Marek Dziewiecki - inne e-booki

E-booki podobne do "Seksualność"