ISBN:9788364855252

Karolina

Autor: ks. Zbigniew Kucharski

Wydawnictwo: RTCK Wydawnictwo

Oszczędzasz: 0%

Karolina Kózkówna. Żyła bardziej pracowicie, bardziej otwarcie, bardziej świadomie, bardziej z miłością. We wszystkim – bardziej. Żyła tak, że dziś dorośli, patrząc na jej 16-letni pobyt na ziemi, mogą czuć zakłopotanie, które przeradza się w podziw lub inspirację.
Jak smakowało jej życie? Co to znaczy, że żyła bardziej?
Opowieść o Karolinie zaczyna się sensacyjnie. Śledzimy z dreszczem emocji uprowadzenie szesnastoletniej dziewczyny przez carskiego żołnierza i wszystkie trudne szczegóły jej ostatnich godzin życia. Potem poznajemy kulisy codzienności Karoliny, zadziwiające reakcje w kontaktach z innymi ludźmi, szokującą odwagę i dojrzałość.
Dzięki błogosławionej Karolinie Kózkównie możemy czerpać inspirację do tego, aby:
– żyć w dobrych kontaktach z ludźmi,
– być bardziej dojrzałym i świadomym,
– lepiej zarządzać swoim czasem,
– planować swoją przyszłość, by stała się rzeczywistością,
– czerpać energię do życia dzięki bliskiej relacji z Bogiem.

Autor konferencji ks. Zbigniew Kucharski przez ponad 7 lat zajmował się historią Błogosławionej. W czasie prowadzonego postępowania na jaw wyszły nieznane wcześniej fakty. Do współpracy zaproszono kryminologów, historyków i psychologów. Sporządzono portret psychologiczny mordercy Karoliny. Dokonano analizy zachowania błogosławionej pod kątem jej wieku i podejmowanych decyzji. Wyłania się z tego zaskakujący obraz osoby, która przewyższała mądrością, zapałem i wrażliwością wszystkich swoich rówieśników i także wielu dorosłych. Ta postać autentycznie zachwyca!

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 29.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
29.00 zł publio.pl

E-booki podobne do "Karolina"