Nienasycenie. Tom 1. Życie

Autor: Natalia Bukowska

Wydawnictwo: E-bookowo

Oszczędzasz: 36%

Poukładane życie Agaty runęło w dniu kiedy rozpadł się jej związek. Młoda kobieta postanawia znaleźć nową miłość i szczęście, a wpada w sidła uzależnienia od alkoholu i przygód seksualnych. Chwilowa ulga jaką dawały jej oddawanie się tym przyjemnościom zaczęły zmieniać się w nałóg który przejął nad nią kontrolę. Agata prowadzi podwójne życie, te o którym wiedzą jej najbliżsi i to drugie do którego ich nie dopuszcza.

 

 

Fragment:
Niedawno próbowałam sobie przypomnieć, jak minął mi czwarty rok studiów, i stwierdziłam, że na uzależnieniu. Pamiętam pewne okresy, nie pamiętam dni. Momenty, w których wpadałam w ciąg, a po nich te, w których dochodziłam do siebie. Te pierwsze za każdym razem wydłużały się, te drugie skracały.
Pamiętam tylko początki każdego ciągu. Dni, w których wiedziałam, że to już. Już pozbierałam się po ostatnim piciu i mogę zacząć od nowa. Podreperowałam kondycję, biegając lub uprawiając inny sport. Bardziej niż normalnie dbałam o siebie, jakby codzienna wizyta u kosmetyczki mogła pomóc. Czytałam i uczyłam się na zapas, co znaczyło, że czytałam kolejne rozdziały z podręczników, a w ćwiczeniach językowych odrabiałam kolejne zadania. Więcej czasu spędzałam też z rodzicami i dziadkiem, żeby po chwili znów zrobić kolejny krok i chcieć więcej. Byłam nienasycona.
Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 8.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
8.94 zł septem.pl
mobi epub
8.94 zł sensus.pl
mobi epub
od 8.05 zł
(dla stałych klientów)
8.94 zł ebookpoint.pl
mobi epub
9.52 zł vagabook.pl
mobi epub
10.50 zł litres.pl
mobi epub
10.90 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
11.90 zł ibuk.pl
mobi epub
11.95 zł empik.pl
mobi epub
11.95 zł virtualo.pl
mobi epub
  8.40 zł
w programie Nexto Premium
13.02 zł nexto.pl
mobi epub
14.00 zł woblink.pl
mobi epub
14.00 zł publio.pl
mobi
9.10 zł zinamon.pl
epub
9.10 zł zinamon.pl
epub
9.91 zł ebuczek.pl

E-booki podobne do "Nienasycenie. Tom 1. Życie"