ISBN:9788365068569

MONEY. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności

Autor: Anthony Robbins

Wydawnictwo: Studio Emka

Według Tony'ego Robbinsa osiągnięcie prawdziwej finansowej wolności nie jest skomplikowane.

Książka ta pomoże Wam skorzystać z możliwości, które umykają uwadze wszystkich, oraz uniknąć kosztownych błędów popełnianych na co dzień przez miliony ludzi. Dowiecie się, z jakich instrumentów korzystać, w co inwestować, jakich pułapek unikać.

Na podstawie licznych badań i rozmów z ponad pięćdziesięcioma światowymi ekspertami w dziedzinie finansów (takimi jak Carl Icahn, Charles Schwab, Ray Dalio, Steve Forbes) Tony Robbins opracował prosty siedmioetapowy plan rozwoju naszych finansów.

Książka Tony’ego Robbinsa, napisana klarownym językiem, wypełniona jest inspirującymi opowieściami, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane operacje finansowe stają się jasne i wykonalne. Na lekturze skorzystają wszyscy czytelnicy – niezależnie od osiąganych dochodów. Odrzucą finansowe mity, co umożliwi im skuteczne działanie. Efekt: wiele osób się wzbogaci.

Tony Robbins prowadził sesje coachingowe dla ponad 50 mln ludzi w przeszło 100 krajach. Ponad 4 mln uczestników wzięło udział w jego całodniowych programach szkoleniowych. Oprah Winfrey nazywa go „superczłowiekiem – katalizatorem zmian”. Najnowsza książka Tony’ego Robbinsa, pierwsza po niemal dwudziestoletniej przerwie, odnosi się do tematu, który dotyka wszystkich: jak zapewnić sobie – i swojej rodzinie – pełnię finansowej wolności.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Anthony Robbins - inne e-booki

E-booki podobne do "MONEY. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności"