ISBN:9788365282804

Nie jesteś sobą

Autor: Michelle Wildgen

Wydawnictwo: Marginesy

Stron: 352

Opłacalność: 7.66 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 18.90 zł.

Oszczędzasz: 13%

Młoda, znudzona studentka i 36-latka przykuta do wózka inwalidzkiego. Ich drogi spotykają się przypadkowo, gdy Bec poszukuje pracy na wakacje a Kate opiekunki. Relacje która wywiązuje się między dwiema tak różnymi od siebie kobietami, zmienia życie ich obu.

Różni je wszystko: wiek, status majątkowy, wykształcenie. Zanim zachorowała na stwardnienie zanikowe boczne, które całkowicie ją unieruchomiło,  Kate była zadbaną bizneswoman, otoczoną gronem przyjaciół, świetną gospodynią w pięknym domu u boku  przystojnego męża. Te czasu minęły jednak bezpowrotnie, a partner nie umie sobie poradzić z nową sytuacją.

Życie Bec to porażka. Ma romans z żonatym wykładowcą, a studia jej nie interesują. Gdy przyjmuje zatrudnienie jako opiekunka niepełnosprawnej kobiety i stopniowo, towarzysząc jej i poznając jej tajemnice, zaczyna przejmować jej sposób bycia i wrażliwość.

Kiedy małżeństwo Kate rozpada się wskutek zdrady, Bec musi zadecydować, jak  bardzo można wejść w cudze życie, by nie zgubić siebie. Jak bardzo możemy wpływać na los innych? Jak daleko można się posunąć, by sprawdzić siłę przyjaźni?

 

Michelle Wildgen

Michelle Wildgen jest nauczycielką, pisarką i redaktorką – między innymi opracowuje dziennik literacki „Tin House”. Jest autorką kilku powieści.  Na podstawie książki „Nie jesteś sobą” powstał film z Hillary Swank i Emmy Rossum. Mieszka w Madison w Wisconsin.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 26.97 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
26.97 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  18.60 zł
w programie Nexto Premium
28.83 zł nexto.pl
mobi epub
29.45 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
31.00 zł legimi.com
mobi epub
31.00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Nie jesteś sobą"