ISBN:9788365282941

Najlepsze chwile w życiu

Autor: Maeve Haran

Wydawnictwo: Marginesy

Stron: 560

Opłacalność: 4.96 zł/100 stron

Oszczędzasz: 13%

Cztery przyjaciółki co miesiąc spotykają się aby świętować czterdziestopięciolecie swojej przyjaźni. Claudia, Sal, Ella i Laura – dawniej przedstawicielki pokolenia, które chciało zmieniać świat, dziś trudno przychodzi im zaakceptowanie faktu, że się starzeją.

Najlepsze chwile w życiu to prawdziwa, prowokacyjna, zabawna i inspirująca powieść, która zadaje trudne pytania o to, co świat proponuje kobietom, które młodość mają już dawno za sobą. Udziela również zarówno poruszających jak i radośnie pocieszających odpowiedzi na te pytania.

Nie słyszałyście? Sześćdziesiąt to nowe czterdzieści!

Przyjaciółki świętujące upływający czas znają się od lat i wiedzą o sobie wszystko. Znają swoje ambicje, kariery, mężów, kochanków, dzieci, nadzieje, lęki, podjęte decyzje i te niepodjęte.

Sal spędziła całe życie na budowaniu udanej kariery redaktorki magazynu, ale nigdy nie zrobiła niczego, na co nie miała wpływu.

Claudia kochała swoje miejskie życie – każda myśli o wsi przyprawiała ją o dreszcze. Ale, o czym przekonuje się wiele kobiet, potrzeby innych ludzi wydają się zawsze znajdować na pierwszym miejscu…

Ella jest gotowa, żeby spróbować czegoś nowego. Ale nigdy nie trafiła się jej okazja do radykalnej zmiany…

Laura uległa najstarszemu banałowi z książek. Ale to nie znaczy, że jest łatwiejszy do zaakceptowania.

Choć czerpią siłę ze swojej przyjaźni, zdają sobie sprawę, że ich życie mocno odbiega od ich własnych oczekiwań.

 

Maeve Haran jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Oksfordzkim, byłą producentką telewizyjną, matką trojga dorosłych dzieci. Jej kariera literacka rozpoczęła się dzięki międzynarodowemu bestsellerowi Mieć wszystko!, historii o szukaniu równowagi między karierą zawodową i macierzyństwem. Maeve Haran napisała również osiem innych powieści współczesnych, dwie historyczne i jedną książkę non-fiction.

Książki autorki przełożono na dwadzieścia sześć języków, dwie zaś nominowano do nagrody za najlepszą powieść romantyczną roku. Haran mieszka w północnym Londynie z mężem, synem i niechlujnym terierem tybetańskim.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 27.75 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27.75 zł gandalf.com.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29.35 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  19.14 zł
w programie Nexto Premium
29.67 zł nexto.pl
mobi epub
31.90 zł empik.pl
mobi epub
31.90 zł virtualo.pl

Maeve Haran - inne e-booki

E-booki podobne do "Najlepsze chwile w życiu"