Codzienne chodzenie z Bogiem

Autor: Jim Hohnberger

Wydawnictwo: Fundacja Źródło Życia

Oszczędzasz: 15%

Czasami życie przypomina labirynt, z którego nie wiadomo, jak się wydostać.
Lub nieskończenie długą podróż za wciąż oddalającym się spełnieniem. Chciałoby się krzyczeć: „Daleko jeszcze?”. A kiedy wydaje się, iż upragnione szczęście jest już w zasięgu ręki, natrafiamy na kolejne rozczarowanie. Toniemy w kłopotach i straciliśmy radość z podróży samej w sobie.
Podobnego poczucia doświadczył Jim Hohnberger. Wiele rzeczy, których pragnął, wydawało się być dobrych, i mimo iż w końcu udawało mu się je zdobyć, wkrótce znów przepełniała go pustka... do czasu, gdy odkrył czystą ewangelię.
Wtedy wszystko zaczęło się zmieniać. Nauczył się słyszeć głos Boży i czynić to, co należy, nawet wtedy, gdy Bóg zdaje się milczeć. Odkrył Bożą moc działającą w najbardziej nieoczekiwanych momentach – poczuł się wolny, by wypełniać cel, do którego został stworzony na przekór własnym schematom myślowym. Skoncentrował się na celu i przyjął na siebie konieczną odpowiedzialność. Wtedy naprawdę zaczął doświadczać radości chodzenia z Bogiem, a podróż życia stała się bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek wcześniej.
Jak to zrobił? Otwórz książkę i przekonaj się sam.

O autorze:
Jim Hohnberger wraz z żoną, Sally, podróżuje po świecie, głosząc Słowo Boże i prowadząc wykłady na temat prostoty życia i poddania swego życia Bogu. Jest założycielem Empowered Living Ministries i autorem niezliczonej ilości artykułów oraz sześciu książek, w tym m. in. „Ucieczka do Boga”, „Życie w mocy Boga” oraz „Zatrzymać miłość”.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 25,50

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25,50 zł litres.pl
mobi epub
27,00 zł vagabook.pl
mobi epub
27,60 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28,16 zł gandalf.com.pl
mobi epub
30,00 zł ibuk.pl
mobi epub
  18,00 zł
w programie Nexto Premium
30,00 zł nexto.pl
mobi epub
30,00 zł publio.pl
mobi
27,00 zł zinamon.pl
epub
27,00 zł zinamon.pl

Jim Hohnberger - inne e-booki

E-booki podobne do "Codzienne chodzenie z Bogiem"