Uniwersum Metro 2033. Prawo do użycia siły

Autor: Denis Szabałow

Seria wydawnicza: Uniwersum Metro 2033

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 466

Opłacalność: 3.53 zł/100 stron

Oszczędzasz: 45%

Prawo do użycia siły autorstwa Denisa Szabałowa jest pierwszą częścią postapokaliptycznej trylogii rozwijającej pomysł Dmitra Glukhovsky'ego.

Akcja książki toczy się w Serdobsku – wyjątkowo ponurym miasteczku zachodniej Rosji, rojącym się od mutantów, anomalii i niewyjaśnionych zjawisk. Tylko nieliczni przetrwali globalną katastrefę, której uległ świat i cała ludzka cywilizacja. Niedobitki gnieżdżą się w schronach rozrzuconych po skażonym terenie, wegetując w okropnych warunkach, w świecie, w którym obowiązuje prawo silniejszego. Ludzie oczekują pomocy, którą przynieść im mogą jedynie stalkerzy, posiadający specjalne umiejętności i znający jak nikt inny ten nowy, wrogi świat.

Stalkerem nikt się nie rodzi, stalkerem się zostaje. A może trzeba się nim także urodzić? Zwłaszcza jeśli dowódcą twojego Schronu jest pułkownik specnazu GRU, wokół rozciągają się radioaktywne ruiny pełne krwiożerczych mutantów, a sąsiad aż się rwie, by strzelić ci w plecy… Jeśli każdego dnia musisz walczyć o życie: swoje, swoich bliskich, przyjaciół… nadzieję pokładając tylko w wiernym wintoriezie, wypróbowanym w niezliczonych potyczkach partnerze i szczęściu.

Za życie płacisz nabojami, a za błędy – krwią wciąż na nowo udowadniając światu swoje prawo do użycia siły…

Powieść Szabałowa jest też gratką dla miłośników militariów. Autor – pasjonat wojskowości – starał się w sposób realistyczny oddać język mieszkańców postapokaliptycznego świata, opisać sprzęt, którym się posługiwali i taktykę jaką stosowali w walce o przetrwanie.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 16,45

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16,45 zł woblink.pl
mobi epub
19,50 zł virtualo.pl
mobi epub
23,32 zł publio.pl
mobi epub
25,02 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25,41 zł empik.pl
mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
28,40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  17,99 zł
w programie Nexto Premium
28,49 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,99 zł legimi.com

Denis Szabałow - inne e-booki

Uniwersum Metro 2033 - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Prawo do użycia siły"