Uniwersum Metro 2033. Echo zgasłego świata. Opowiadania polskich fanów Uniwersum Metro 2033

Seria wydawnicza: Uniwersum Metro 2033

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 344

To już trzeci zbiór opowiadań polskich fanów Dmitrija Glukhovsky’ego, autora serii książek Uniwersum Metro 2033 ukazujących świat po globalnej katastrofie i nielicznych ocalałych organizujących sobie życie w moskiewskim metrze.

Zarówno książki Dmitrija Glukhovsky’ego, jak i opowiadania wiernych fanów inspirowanych jego twórczością, sprzedają się w bestsellerowym nakładzie.

Opowiadania zawarte w Echu zgasłego świata wyłoniono w konkursie literackim zorganizowanym przed wydawnictwo Insignis i portal metro2033.pl. Napłynęło prawie 200 zgłoszeń od autorów zarówno debiutujących, jak i mających już pierwsze pisarskie doświadczenia za sobą. Spośród nadesłanych tekstów wybrano 13 najlepszych. Dodatkowo książka została wzbogacona nigdy niepublikowanym jeszcze opowiadaniem pisarza i zarazem przewodniczącego konkursowego jury, Pawła Majki, znanego głównie jako autor Dzielnicy obiecanej.

Wydarzenia przedstawione w tej antologii amatorskiej twórczości polskich miłośników postapokalipsy rozgrywają się nie tylko w moskiewskim metrze, ale również Irlandii, Szwecji, a także w Polsce, w takich miastach jak Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Wrocław, okolice Krakowa, oraz w Górach Sowich, czy w śląskich kopalniach.

Zapraszamy zatem do wsłuchania się w Echo zgasłego świata – głos przedstawicieli licznej fanowskiej społeczności, emanację tego, co w wyobraźni czytelników wzbudzają Dmitry Glukhovsky i piszący dla niego autorzy.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 0,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
0,00 zł woblink.pl
mobi epub
0,00 zł ebookpoint.pl
mobi epub
0,00 zł virtualo.pl
mobi epub
0,00 zł publio.pl
mobi epub
  0,12 zł
w programie Nexto Premium
0,19 zł nexto.pl
mobi epub
0,20 zł legimi.com
mobi epub
0,70 zł swiatksiazki.pl

Uniwersum Metro 2033 - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Echo zgasłego świata"