Uniwersum Metro 2033. Echo zgasłego świata. Opowiadania polskich fanów Uniwersum Metro 2033

Seria wydawnicza: Uniwersum Metro 2033

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 344

To już trzeci zbiór opowiadań polskich fanów Dmitrija Glukhovsky’ego, autora serii książek Uniwersum Metro 2033 ukazujących świat po globalnej katastrofie i nielicznych ocalałych organizujących sobie życie w moskiewskim metrze.

Zarówno książki Dmitrija Glukhovsky’ego, jak i opowiadania wiernych fanów inspirowanych jego twórczością, sprzedają się w bestsellerowym nakładzie.

Opowiadania zawarte w Echu zgasłego świata wyłoniono w konkursie literackim zorganizowanym przed wydawnictwo Insignis i portal metro2033.pl. Napłynęło prawie 200 zgłoszeń od autorów zarówno debiutujących, jak i mających już pierwsze pisarskie doświadczenia za sobą. Spośród nadesłanych tekstów wybrano 13 najlepszych. Dodatkowo książka została wzbogacona nigdy niepublikowanym jeszcze opowiadaniem pisarza i zarazem przewodniczącego konkursowego jury, Pawła Majki, znanego głównie jako autor Dzielnicy obiecanej.

Wydarzenia przedstawione w tej antologii amatorskiej twórczości polskich miłośników postapokalipsy rozgrywają się nie tylko w moskiewskim metrze, ale również Irlandii, Szwecji, a także w Polsce, w takich miastach jak Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Wrocław, okolice Krakowa, oraz w Górach Sowich, czy w śląskich kopalniach.

Zapraszamy zatem do wsłuchania się w Echo zgasłego świata – głos przedstawicieli licznej fanowskiej społeczności, emanację tego, co w wyobraźni czytelników wzbudzają Dmitry Glukhovsky i piszący dla niego autorzy.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 0,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
0,00 zł woblink.pl
mobi epub
0,00 zł publio.pl
mobi epub
0,00 zł virtualo.pl
mobi epub
  0,12 zł
w programie Nexto Premium
0,19 zł nexto.pl
mobi epub
0,20 zł legimi.com
mobi epub
0,70 zł swiatksiazki.pl

Uniwersum Metro 2033 - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Echo zgasłego świata"