World of Warcraft: Illidan

Autor: William King

Seria wydawnicza: World of Warcraft

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 416

Opłacalność: 5.61 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Kolejna powieść z uniwersum Warcrafta.

Przed wieloma wiekami Illidan, nocny elf i czarownik, dostał się w szeregi Płonącego Legionu, aby udaremnić inwazję demonów na Azeroth. Towarzysze jednak, zamiast widzieć w nim bohatera, nazwali do Zdrajcą poddając w wątpliwość jego dobre intencje po tym, gdy nabrali podejrzeń, że pomaga władcom demonów.

Dziesięć tysięcy lat spędził w więzieniu, okryty złą sławą i opuszczony przez wszystkich, ale przez cały ten czas pamiętał o swoim celu. A teraz Legion powrócił i tak naprawdę tylko jeden mistrz może stawić czoła demonom. Uwolniony z okowów Illidan przygotowuje się do ostatecznej konfrontacji w obcym świecie Rubieży, zbierając armię spaczonych orków, wężowych nag, przebiegłych krwawych elfów i przemienionych łowców demonów. Nikt nie zna motywów jego postępowania i tylko on rozumie jaką cenę będzie musiał zapłacić za pokonanie wrogów wszelkiego stworzenia. Tak samo jak przed wiekami, zostaje zaatakowany przez tych, którzy w jego poczynaniach upatrują wyłącznie cynicznej pogoni za władzą. Jedną z wrogich mu osób jest Maiev Shadowsong, jego była strażniczka z więzienia, która wraz ze swym oddziałem nocnych elfów wyruszyła za Zdrajcą aż na Rubież. Chcą wymierzyć mu karę i nie spoczną póki Illidan nie trafi do więzienie… lub nie zginie.

Illidan Stormrage jest jedną z najpotężniejszych istot, jakie kiedykolwiek przemierzały ziemie Azeroth. Z pewnością jest również najmniej rozumianym z wielkich tego świata. Za jego legendą i tajemniczymi poczynaniami kryje się bowiem błyskotliwy umysł, którego plany i machinacje niewielu potrafi pojąć, a jeszcze mniej – im zaufać. Rozpoczyna się panowanie Illidana, dawno przezeń zasłużone, rozpoczyna się walka o sprawiedliwość. Jego rządy przeniosą na zupełnie nowy poziom intrygującą fabułę, oszałamiającą przygodę i heroizm bohaterów World of Warcraft, najlepiej sprzedającej się gry wideo wszech czasów.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 23,32

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,32 zł publio.pl
mobi epub
25,02 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25,42 zł ibuk.pl
mobi epub
od 22,88 zł
(dla stałych klientów)
25,42 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl
mobi epub
19,90 zł
(z kodem prom.)
29,90 zł woblink.pl
mobi epub
29,90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,90 zł legimi.com
epub
26,61 zł swiatebookow.pl
epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl

William King - inne e-booki

World of Warcraft - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "World of Warcraft: Illidan"