Zapach wspomnień

Autor: Ewelina Kłoda

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Stron: 604

Opłacalność: 4.38 zł/100 stron

Oszczędzasz: 17%

Wielowątkowa opowieść, realistyczna w swej zwyczajności, traktująca o tym, co jest najważniejsze w życiu każdego z nas.

O miłości, przyjaźni i dorastaniu. O problemach rodzinnych i trudnych decyzjach, o pierwszych rozczarowaniach i drugich szansach. A także o tym, że warto podjąć ryzyko i zawalczyć o swoje szczęście.

Sześć kobiet, trzy matki i ich trzy nastoletnie córki, przekonają się jak bardzo kształtują nas utrwalone w zapachach wspomnienia i doświadczenia.

Grażyna po dotkliwej stracie próbuje na nowo odbudować swoje życie; Basia co dnia boryka się z przemocą psychiczną doznawaną  ze strony męża, a rozwiedziona Małgorzata wdaje się w romans z młodszym od siebie mężczyzną. Nastoletnia Alicja po niespodziewanej wyprowadzce do nowego miasta próbuje znaleźć swoje miejsce w obcym świecie; zakompleksiona Patrycja skrycie marzy, aby przystojny kolega z klasy zwrócił n Ania uwagę, a zbuntowana Ela jest gotowa na wszystko, byle tylko znaleźć się w centrum zainteresowania.

 

"Zapach wspomnień" to powieść pełna zakrętów, niespodzianek, wyrazistych postaci i wielu wątków. Autorka umiejętnie je ze sobą łączy i zamyka, jednocześnie wstrząsając czytelnikiem. Z wielką wrażliwością tworzy historię ludzi uwikłanych w sytuacje nie jak z filmu, ale z sąsiedztwa, z domu znajomych, a może i z naszego własnego...

Agnieszka Lingas-Łoniewska

pisarka

Barwna i mądra opowieść o ludzkich słabościach, ukrytych pragnieniach, godzeniu się z przeszłością i rodzinnych relacjach, które nie zawsze układają się tak, jakbyśmy chcieli. To również ujmująca historia o zwyczajnej, acz potężnej w swej sile miłości, która stawia czoło wszystkim przeciwnościom losu i pomaga narodzić się szczęściu na nowo. Będziecie oczarowani!

Krystyna Meszka

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 26,47

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 23,82 zł
(dla stałych klientów)
26,47 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26,69 zł septem.pl
mobi epub
26,81 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27,20 zł ibuk.pl
mobi epub
27,20 zł empik.pl
mobi epub
28,80 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28,80 zł ravelo.pl
mobi epub
29,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
32,00 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
32,00 zł legimi.com
mobi epub
32,00 zł publio.pl
mobi
28,80 zł zinamon.pl
epub
28,80 zł zinamon.pl

Ewelina Kłoda - inne e-booki

E-booki podobne do "Zapach wspomnień"