ISBN:9788365537423

Wyspa skarbów. Angielski z Robertem Louisem Stevensonem.

Autor: Robert Louis Stevenson

Wydawnictwo: Frank Books

Oszczędzasz: 32%

Angielski Przy Okazji! Pełny Angielski Tekst. 100% Tłumaczenia! Ucz się angielskiego czytając ciekawe książki, przygotowane według Metody Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka

-----------------------

Opis serii:

Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.

Opis książki/treści:

W tej zachwycającej historii o poszukiwaniach skarbu pirata Flinta jest wszystko, co potrzebują miłośnicy przygód: tajemnicza wyspa i niesamowite niebezpieczeństwa, rum i świstanie kul, słona morska woda i dzwon złotych monet, podstępni złoczyńcy i odważni bohaterowie. Bohaterem książki jest Jim Hawkins, chłopak, który pracuje w tawernie „Admiral Benbow”. Traf sprawia, że bierze on udział w wyprawie poszukującej – na podstawie tajemniczej mapy – skarbu legendarnego kapitana piratów Flinta. Jak się skończy ta wyprawa po złoto? Czy załoga faktycznie okaże się dobrze dobrana i co kryje wielka tajemnica Flinta?

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.26 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 32.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
32.50 zł ebuczek.pl
mobi epub
32.50 zł ebuczek.pl
mobi epub
32.50 zł ebuczek.pl
mobi epub
38.32 zł ibuk.pl
mobi epub
40.69 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  28.74 zł
w programie Nexto Premium
44.55 zł nexto.pl
mobi epub
47.90 zł septem.pl
mobi epub
47.90 zł woblink.pl
mobi epub
47.90 zł empik.pl
mobi epub
47.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 43.11 zł
(dla stałych klientów)
47.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
47.90 zł publio.pl
mobi epub
47.90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
47.90 zł legimi.com
mobi
43.10 zł zinamon.pl
epub
43.10 zł zinamon.pl

Robert Louis Stevenson - inne e-booki

E-booki podobne do "Wyspa skarbów. Angielski z Robertem Louisem Stevensonem."