ISBN:9788365553904

Decydujący Moment

Autor: Bill Johnson

Wydawnictwo: Szaron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 20.79 zł.

PROROCZE NAMASZCZENIE NA DZIŚ 
Decydujący moment to fascynujące spojrzenie na niezwykłe sposoby, jakimi posługuje się Bóg, aby używać zwykłych lu­dzi, którzy zmieniają dzieje świata. Opowieść ta stanowi jed­nak więcej niż samą historię. Rzuca ona światło na teraźniej­szość i odsłania przyszłość. Prorocza w swojej naturze książka ukazuje, jak Bóg pragnie działać w życiu każdego z nas, by wypełnić swoje cele – dzisiaj, jutro i w latach, które nadejdą.

Bill Johnson podkreśla istotne cechy oraz wkład wielu znanych liderów przebudzenia, takich jak: John Wesley, Charles Finney, Dwight L. Moody, Maria Woodworth-Etter, Carrie Judd Montgomery, Smith Wigglesworth, John G. Lake, Evan Roberts, Rees Howells, Aimee Semple McPherson, Kathryn Kuhlman, Randy Clark i Heidi Baker. Wyjaśnia wpływ, jaki postacie te mają na nas dzisiaj, kiedy odpowiadamy na zmieniające życie prawdy, które docierają do nas poprzez ich życiorysy.

Poznanie świadectw mężczyzn i kobiet, którzy doświadczyli spotkania z Bogiem w decydującym momencie i odpowiedzieli na Jego unikal­ne powołanie, kryje w sobie moc. Wzbudza w nas głód Boga. A On również nas poprowadzi do spotkania, które zmienia życie i przenosi w świat „niemożliwego”. To spotkanie uzdolni nas, byśmy wypełniali swoje przeznaczenie.

 

Przeczytaj tę książkę, bądź gotowy i patrz uważnie na to, co stanie się dalej.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 20.79 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 18.71 zł
(dla stałych klientów)
20.79 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.76 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  16.38 zł
w programie Nexto Premium
25.39 zł nexto.pl
mobi epub
25.94 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27.30 zł woblink.pl
mobi epub
27.30 zł virtualo.pl
mobi epub
31.90 zł legimi.com
epub
27.30 zł ibuk.pl

Bill Johnson - inne e-booki

E-booki podobne do "Decydujący Moment"