ISBN:9788365601926

Dotyk serca. Droga do poznania siebie

Autor: Małgorzata Przygońska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Stron: 192

Opłacalność: 5.08 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

Przepiękna książka Małgorzaty Przygońskiej, autorki inspirującej publikacji o rozwoju duchowym i odkrywaniu siebie – Cuda są naturalne. Niebo jest w nas.

Zanim zaczęłam odkrywać niebo, musiałam odkryć serce i poznać jego moc. Dotykałam z największą czułością i akceptacją tego, co w nim ukryłam, by móc zmierzyć się z prawdą, która, jak się okazało, uzdrawia wszystko bez potrzeby wprowadzania zmian.

To opowieść o najdalszej podróży, jaką w życiu możesz odbyć, o podróży, która czasem Cię zaskoczy, wzruszy lub przerazi, aby w końcu doprowadzić Cię do prawdziwie pięknego miejsca w głębi siebie. Stanie się Twoim kryształowym zwierciadłem, gdy będziesz ze sobą szczery.

Zapraszam Cię w drogę do odkrywania pokory i mocy w sobie, budowania prze­konania, że wszystko jest możliwe. Czytając kolejne rozdziały, dostrzeżesz, jak wiele nas łączy i zrozumiesz, że razem znaczy więcej niż samodzielnie. Gdy poczujesz, że je­steśmy Jednym przemiana dokona się w Tobie. Witam Cię z miłością na trasie życia z kierunkowskazem ustawionym na cuda.

__

Książka Dotyk Serca jest dla każdego, kto zechce wejrzeć w głąb siebie z pełną szczerością. Rozpoznanie i uświadomienie sobie tego, co blokuje Miłość jest pierwszym krokiem do przebudzenia i życia w pokoju i radości. Odkrycie tajników życia autorki czyni książkę unikalnym drogowskazem dla wszystkich, którzy poczują rezonans prawdy w sobie, jako że wszyscy jesteśmy Jednym.

- Halina Łucka

Niezwykle emocjonalnie napisana lektura... Autorka dotyka najważniejszych osobistych przeżyć na najgłębszych poziomach samopoznania. Pokazując swoją drogę, ułatwia nam przejście naszej własnej w zrozumieniu, akceptacji i miłości. Plus mistrzowskie dialogi z Mistrzem! Polecam z całego serca.

- Marta Kolarz

__

O autorze:

Małgorzata Przygońska - uzdrowicielka relacji partnerskich, rodowych, rodzicielskich i zawodowych. Prowadzi klientów do realizacji celów życiowych i spełnienia w miłości, obfitości i zdrowia. Z czytelnikami dzieli się doświadczeniem niekonwencjonalnego terapeuty, inspirując i motywując ludzi do osobistej przemiany.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 9.75 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
9.75 zł woblink.pl
mobi epub
od 11.98 zł
(dla stałych klientów)
13.31 zł ebookpoint.pl
mobi epub
15.60 zł vagabook.pl
mobi epub
15.74 zł ebuczek.pl
mobi epub
16.40 zł gandalf.com.pl
mobi epub
17.36 zł swiatebookow.pl
mobi epub
17.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
17.55 zł ibuk.pl
mobi epub
  11.70 zł
w programie Nexto Premium
18.14 zł nexto.pl
mobi epub
19.50 zł litres.pl
mobi epub
19.50 zł publio.pl
mobi epub
19.50 zł virtualo.pl
mobi epub
19.50 zł empik.pl
mobi
17.60 zł zinamon.pl
epub
17.60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Dotyk serca"