ISBN:9788365613097

Jak podróżować z łososiem

Autor: Umberto Eco

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Stron: 208

Opłacalność: 9.63 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Zbiór znakomitych felietonów mistrza tego gatunku, Umberto Eco.

Tematyka utworów jest bardzo zróżnicowana, dotyczy zarówno spraw trywialnych i codziennych, bliskich każdemu z nas, jak i bardziej skomplikowanych, dotykających zagadnień filozofii, polityki czy nauki. Literacka wizja współczesnego świata ukazanego w krzywym zwierciadle prozy Umberto Eco przypadnie do gustu nie tylko fanom tego autora.

Czy byliście już zmuszeni do włożenia wędzonego łososia do minibarku w waszym pokoju hotelowym? Lub do zainstalowania nowego programu komputerowego przy wykorzystaniu trzytomowej instrukcji dołączonej przez producenta? A może zrezygnowaliście z zażycia łagodnego leku ze względu na straszne ryzyko, które według jego ulotki występuje w „pewnych przypadkach”? A może kupiliście za 59 dolarów Pulse Trainer, który nałożony na palec zadzwoni, gdy będzie groził Wam zawał? Jeżeli odpowiecie „tak”, na któreś z tych pytań, rozpoznacie na stronach tej książki przygody człowieka „dzisiejszego”, czyli kolejny wybór znakomitych felietonów Umberta Eco. Istotna jest przy tym wyraźna zmiana tonacji tych tekstów: o ile te z lat 90-tych są dowcipne i nieraz pokpiwają z mniej istotnych, choć często bardzo dokuczliwych aspektów naszej codzienności, to felietony pisane już w nowym tysiącleciu mają charakter zdecydowanie poważniejszy, podobnie jak poruszane  w nich problemy.

Część z felietonów zawartych w zbiorze znamy już z pierwszych „Zapisków na pudełku od zapałek”, ale część z nich po raz pierwszy jest prezentowana polskiemu czytelnikowi.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 20.02 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 18.02 zł
(dla stałych klientów)
20.02 zł ebookpoint.pl
mobi epub
20.88 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22.10 zł literackie.pl
mobi epub
22.10 zł litres.pl
mobi epub
23.40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26.00 zł ibuk.pl
mobi epub
  15.60 zł
w programie Nexto Premium
26.00 zł nexto.pl
mobi epub
26.00 zł publio.pl
mobi epub
27.00 zł woblink.pl
mobi
23.40 zł zinamon.pl
epub
23.40 zł zinamon.pl

Umberto Eco - inne e-booki

E-booki podobne do "Jak podróżować z łososiem"