ISBN:9788365645210

Konfiguracja Firewalli CISCO ASA w programie Packet Tracer

Autor: Damian Strojek Jerzy Kluczewski

Wydawnictwo: ITSTART

Książka Konfiguracja Firewalli CISCO ASA w programie Packet Tracer zawiera podstawy filtrowania ruchu sieciowego realizowanego na komputerze, routerze WIFI oraz urządzeniach ASA. Czytelnik znajdzie tutaj wiele przykładów i ćwiczeń wykonanych w najnowszej wersji symulatora Packet Tracer.

Ćwiczenia poprowadzą czytelnika w sposób łatwy i przyjemny poprzez podstawy filtrowania ruchu sieciowego, rodzaje topologii zabezpieczeń, konfigurowania blokad w przełączniku wielowarstwowym CISCO 3650 oraz w urządzeniu CISCO ASA. Książka jest kontynuacją książki p.t. Bezpieczeństwo sieci komputerowych – Praktyczne przykłady i ćwiczenia w symulatorze Cisco Packet Tracer.

Na końcu książki został umieszczony rozdział obejmujący kilka zadań kontrolnych w formie plików PKA, automatycznie weryfikujących Twoje odpowiedzi. W treści ostatniego rozdziału autorzy podali hasło do plików PKA, aby w ten sposób umożliwić instruktorom i nauczycielom modyfikację schematu oceniania zadań. Życzymy powodzenia i wytrwałości, Autorzy.

Autorzy tej książki to zespół międzypokoleniowy i interdyscyplinarny. Utalentowany uczeń Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku, Damian Strojek. Jego pasją są sieci komputerowe, posiada komplet certyfikatów CCNA R&S oraz CCNA Security. Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy w przemyśle, obecnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Obydwaj autorzy w swoim dorobku posiadają już kilka publikacji książkowych na temat symulatora Packet Tracer.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 37.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
44.80 zł litres.pl
mobi epub
37.90 zł ebuczek.pl
mobi epub
37.90 zł ebuczek.pl
mobi epub
37.90 zł ebuczek.pl
pdf
38.40 zł gandalf.com.pl
pdf
39.20 zł vagabook.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
39.20 zł ibuk.pl
pdf
44.80 zł helion.pl
pdf
od 40.32 zł
(dla stałych klientów)
44.80 zł ebookpoint.pl
pdf
49.84 zł swiatebookow.pl
pdf
50.40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Konfiguracja Firewalli CISCO ASA w programie Packet Tracer"