ISBN:9788365743015

World of Warcraft: Narodziny hordy

Autor: Christie Golden

Seria wydawnicza: World of Warcraft

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 328

Opłacalność: 7.57 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 16.90 zł.

Oszczędzasz: 17%

Wyjątkowa opowieść o magii, sztuce wojennej i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment.

Choć młody wódz Thrall położył kres przekleństwu demonów, które przez pokolenia nękało jego lud, orkowie nadal zmagają się z grzechami swej krwawej przeszłości. Jako siejąca zniszczenie Horda rozpętali kilka wyniszczających wojen przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi – Przymierzu. Jednak wściekłość i żądza krwi, które pchnęły orków do niszczenia wszystkiego, co stanęło im na drodze, niemalże pochłonęły ich samych.

Dawno, dawno temu w idyllicznym świecie Draenoru szlachetne klany orków żyły w pokoju ze swymi tajemniczymi sąsiadami: draenei. Jednak niegodziwi wysłannicy Płonącego Legionu mieli inne plany co do obu żyjących w nieświadomości ras. Władca demonów Kil’jaeden zapoczątkował łańcuch wydarzeń, którego efektem miało być nie tylko zniszczenie rasy draenei, ale również przeobrażenie orczych klanów w jedną niepowstrzymaną machinę nienawiści i zniszczenia.

***

Blizzard Entertainment prezentuje serię Blizzard Legends

Po 25 latach tworzenia znakomitych, wielokrotnie nagradzanych gier takich jak World of WarCraft, StarCraft i Diablo Blizzard Entertainment ponownie wydaje swoje najlepsze książki, tym razem w kolekcjonerskiej szacie graficznej. Wśród nich znajdują się bestsellerowe powieści z listy „New York Timesa”, które wciągną każdego miłośnika fantastyki – nie tylko fanów gier Blizzarda. Zaś ci ostatni – starsi i młodsi – będą mieli okazję poznać wykraczające poza ramy gier historie ich ulubionych bohaterów.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 24.82 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.82 zł ibuk.pl
mobi epub
26.03 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
29.90 zł legimi.com
mobi epub
29.90 zł virtualo.pl

Christie Golden - inne e-booki

World of Warcraft - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "World of Warcraft: Narodziny hordy"