World of Warcraft: Fale ciemności

Autor: Aaron Rosenberg

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 328

Opłacalność: 7.57 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 16.90 zł.

Oszczędzasz: 17%

Wyjątkowa opowieść o magii, sztuce wojennej i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment.

Orgrim Zgładziciel pokonał niegodziwego Czarnorękiego i natychmiast przejął po nim władzę nad Hordą Orków. Teraz niestrudzenie dąży do podbicia kontynentu Azeroth – pragnie, by jego lud znów miał swój dom.

Anduin Lothar, były czempion Wichrogrodu, porzucił ruiny i zgliszcza po swoim królestwie i powiódł poddany mu lud przez Morze Wielkie ku brzegom Lordaeronu. Tam z pomocą szlachetnego króla Terenasa stworzył mocarne Przymierze, w skład którego weszły wszystkie ludzkie nacje. Jednak i to może okazać się niewystarczające, by powstrzymać marsz bezlitosnej Hordy.

Do wojennych zmagań dwóch potężnych przeciwników dołączają elfy, krasnoludy i trolle. Czy śmiałe Przymierze przetrwa? Czy fala ciemności pochłonie za sprawą Hordy ostatnie przyczółki wolności na ziemiach Azeroth?

***

Blizzard Entertainment prezentuje serię Blizzard Legends

Po 25 latach tworzenia znakomitych, wielokrotnie nagradzanych gier takich jak World of WarCraft, StarCraft i Diablo Blizzard Entertainment ponownie wydaje swoje najlepsze książki, tym razem w kolekcjonerskiej szacie graficznej.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 24.82 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.82 zł ibuk.pl
mobi epub
26.03 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
29.90 zł legimi.com
mobi epub
29.90 zł virtualo.pl

Aaron Rosenberg - inne e-booki

E-booki podobne do "World of Warcraft: Fale ciemności"