Umowy zlecenia  i inne umowy cywilnoprawne w 2017 r. Problemy praktyczne

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: INFOR

Publikacja jest praktycznym komentarzem do ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych. Zawiera szczegółowe objaśnienia do każdego przepisu tej ustawy poparte przykładami, wzorami dokumentów, stanowiskami urzędowymi i orzecznictwem sądowym. 

Omówiono w niej ponadto ważne zmiany dotyczące obowiązków pracodawców wynikających z prowadzenia działalności socjalnej wprowadzone od 1 stycznia 2017 r. Praktyczne wyjaśnienia dotyczące rezygnacji z zfśs lub ze świadczenia urlopowego, które zaprezentowano w książce, zostały potwierdzone przytoczonym w niej pismem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 9 lutego 2017 r.

Publikację wzbogacono o rozwiązania problemów pojawiających się w praktyce funkcjonowania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Są one przedstawione w formie pytań i odpowiedzi jako odrębna od komentarza część książki.

Jest to obowiązkowa lektura zarówno dla podmiotów prowadzących działalność socjalną, jak i beneficjentów świadczeń pochodzących z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. 

= = =

Mariusz Pigulski – ekspert i praktyk od ponad 17 lat zajmujący się prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Absolwent Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, autor licznych opracowań i publikacji z dziedziny kadrowo-płacowej. 


Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 19,14

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
19,14 zł ibuk.pl
pdf
20,01 zł gandalf.com.pl
pdf
21,50 zł zinamon.pl
pdf
  14,35 zł
w programie Nexto Premium
22,72 zł nexto.pl
pdf
22,72 zł swiatebookow.pl
pdf
14,90 zł
(z kodem prom.)
23,92 zł woblink.pl
pdf
23,92 zł legimi.com
pdf
23,92 zł virtualo.pl

Praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Umowy zlecenia  i inne umowy cywilnoprawne w 2017 r. Problemy praktyczne"