Umowy zlecenia  i inne umowy cywilnoprawne w 2017 r. Problemy praktyczne

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: INFOR

Publikacja jest praktycznym komentarzem do ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych. Zawiera szczegółowe objaśnienia do każdego przepisu tej ustawy poparte przykładami, wzorami dokumentów, stanowiskami urzędowymi i orzecznictwem sądowym. 

Omówiono w niej ponadto ważne zmiany dotyczące obowiązków pracodawców wynikających z prowadzenia działalności socjalnej wprowadzone od 1 stycznia 2017 r. Praktyczne wyjaśnienia dotyczące rezygnacji z zfśs lub ze świadczenia urlopowego, które zaprezentowano w książce, zostały potwierdzone przytoczonym w niej pismem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 9 lutego 2017 r.

Publikację wzbogacono o rozwiązania problemów pojawiających się w praktyce funkcjonowania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Są one przedstawione w formie pytań i odpowiedzi jako odrębna od komentarza część książki.

Jest to obowiązkowa lektura zarówno dla podmiotów prowadzących działalność socjalną, jak i beneficjentów świadczeń pochodzących z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. 

= = =

Mariusz Pigulski – ekspert i praktyk od ponad 17 lat zajmujący się prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Absolwent Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, autor licznych opracowań i publikacji z dziedziny kadrowo-płacowej. 


Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 20,01

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
20,01 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
21,50 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
  14,35 zł
w programie Nexto Premium
22,72 zł nexto.pl
bez DRM pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
22,72 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
14,90 zł
(z kodem prom.)
23,92 zł woblink.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
23,92 zł legimi.com
bez DRM pdf
23,92 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
23,92 zł virtualo.pl

Praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Umowy zlecenia  i inne umowy cywilnoprawne w 2017 r. Problemy praktyczne"