Niezapomniane wrażenie

Autor: Tamera Alexander

Wydawnictwo: DREAMS

Największym marzeniem Claire Laurent jest uznanie w artystycznym świecie. Na drodze dziewczyny staje jednak ojciec, który naciska, by córka zajmowała się fałszerstwem. Zaledwie rok po zakończeniu wojny secesyjnej jest zmuszona uciekać z Nowego Orleanu do Nashville, gdzie jej losy krzyżują się z losami adwokata Suttona Monroego. Choć spotykają się w niezbyt komfortowych okolicznościach, prawnik traktuje ją jak dar niebios. Obracając się pośród elit Nashville, artystka wierzy, że spełnienie marzenia, by wywrzeć niezapomniane wrażenie w świecie sztuki, jest na wyciągnięcie ręki… Pod warunkiem, że jej nielegalna przeszłość nie zostanie odkryta.

Unioniści zniszczyli dom Suttona i skonfiskowali ziemie, a teraz chcą jeszcze odebrać honor jego rodzinie. Prawnik jest zdeterminowany, żeby odzyskać to, co do niego należy, i naprawić wielką krzywdę, ale odkrywa prawdę, która może go kosztować dużo więcej, niż był sobie w stanie wyobrazić… łącznie z utratą kobiety, którą kocha.

Miejscem akcji powieści jest historyczna rezydencja Belmont w Nashville – olśniewający przedwojenny majątek wybudowany przez Adelicię Acklen.

Niezapomniane wrażenie to porywająca historia o miłości, kraju podnoszącym się po zniszczeniach wojny, powrocie do życia tych, którzy zostali zranieni, i o odwadze, jaką muszą mieć, by przyjąć siebie i innych takimi, jakimi są naprawdę.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 29,19

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
29,19 zł litres.pl
mobi epub
od 32,33 zł
(dla stałych klientów)
35,92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
35,92 zł septem.pl
mobi epub
37,55 zł gandalf.com.pl
mobi epub
40,41 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  26,94 zł
w programie Nexto Premium
42,65 zł nexto.pl
mobi epub
44,90 zł virtualo.pl
mobi epub
34,90 zł
(z kodem prom.)
44,90 zł woblink.pl
mobi epub
44,90 zł ibuk.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
44,90 zł legimi.com
mobi
40,40 zł zinamon.pl
epub
40,40 zł zinamon.pl

Tamera Alexander - inne e-booki

E-booki podobne do "Niezapomniane wrażenie"