Przyjąć Ducha Świętego

Autor: o. Pierre-Marie Soubeyrand

Wydawnictwo: Esprit

Stron: 120

Opłacalność: 7.71 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Bracia katolicy, obudźmy się! Odrzućmy nasze puste frazesy, naszą charyzmatyczną wygodę. Papież Franciszek zachęca każdego do „wyjścia z własnej wygody i zdobycia się na odwagę, by dotrzeć na wszystkie peryferie, potrzebujące światła Ewangelii

/fragment/

Wielu obawia się doświadczenia Jezusa, zamykając się na zbawienne działanie Ducha. Czym więc jest naprawdę chrzest w Duchu Świętym? Dlaczego nie powinniśmy się bać wyrazić zgody na Jego działanie w naszym życiu?

Autor tej książki, misjonarz i członek Wspólnoty Błogosławieństw - Dom Jezusa Miłosiernego, o. Pierre-Marie Soubeyrand, który doświadczył chrztu w Duchu, przekonuje, jak ważne jest, by otworzyć swoje serca na Łaskę Ducha Świętego. Opisuje czym jest chrzest w Duchu i przybliża nam siedem kroków dobrego przygotowania do  tego doświadczenia. Objaśnia także, jak ważna dla życia Kościoła w ostatnich latach była działalność wspólnot charyzmatycznych, tak bardzo docenianych przez papieża św. Jana Pawła II oraz jego następców.

o. Pierre-Marie Soubeyrand - duchowny katolicki, Misjonarz Afryki (Ojciec Biały). Doświadczenie chrztu w Duchu Świętym radykalnie odmieniło jego życie. Zyskał ogromny zapał ewangelizacyjny. W 1982 roku wstąpił do Wspólnoty Błogosławieństw - Domu Jezusa Miłosiernego, działającej także w Polsce. Głosił Chrystusa w Afryce Północnej oraz Afryce Zachodniej, gdzie bardzo aktywnie działał, zakładając kolejne domy wspólnotowe.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 9,25

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
9,25 zł septem.pl
mobi epub
od 8,33 zł
(dla stałych klientów)
9,25 zł ebookpoint.pl
mobi epub
9,96 zł gandalf.com.pl
mobi epub
10,71 zł woblink.pl
mobi epub
10,71 zł ravelo.pl
mobi epub
11,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
11,31 zł ibuk.pl
mobi epub
  7,14 zł
w programie Nexto Premium
11,31 zł nexto.pl
mobi epub
11,89 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
11,90 zł legimi.com
mobi epub
11,90 zł virtualo.pl
mobi epub
11,99 zł empik.pl
mobi
10,70 zł zinamon.pl
epub
10,70 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Przyjąć Ducha Świętego"