ISBN:9788365887269

Nowe Prawo wodne z uzasadnieniem rządowym

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: INFOR

Oszczędzasz: 28%

Prezentujemy Państwu pierwszą na rynku publikację zawierającą ostateczny tekst właśnie uchwalonej nowej ustawy – Prawo wodne wraz z uzasadnieniem rządowym. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich, którzy muszą jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności.

Aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów:

  • wzbogaciliśmy tekst ustawy o zamieszczone w klamerkach tytuliki towarzyszące poszczególnym artykułom;
  • zamieściliśmy w książce zweryfikowany tekst uzasadnienia do ustawy, w którym objaśniono cele nowych przepisów, jak również istotę zmian, jakie wprowadza nowe Prawo wodne;
  • przygotowaliśmy indeks rzeczowy, pozwalający odnaleźć w obszernym akcie prawnym konkretną regulację;
  • sporządziliśmy porównanie systematyki ustawy dotychczasowej i nowej w formie czytelnej tabeli ekwiwalencyjnej – jest to klucz powiązań między dotychczasowymi i nowymi przepisami.

Dzięki temu książka nie tylko pozwala zapoznać się z nowym Prawem wodnym, lecz także znacznie ułatwia zorientowanie się w zmianach, jakie wprowadza ta ustawa.

Niniejsza publikacja adresowana jest zarówno do osób pełniących funkcje w organach administracji publicznej oraz ich pracowników, jak i do przedsiębiorców, których dotyczy nowe Prawo wodne. Znajomość nowej regulacji jest niezbędna pracownikom wydziałów do spraw ochrony środowiska w urzędach gmin, starostwach, urzędach marszałkowskich i urzędach wojewódzkich, pracownikom wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska, wojewódzkich funduszów ochrony środowiska i gospodarki wodnej, wojewódzkich zarządów melioracji i urządzeń wodnych, a także pracownikom administracji architektoniczo-budowlanej i nadzoru budowlanego. Również przedsiębiorcy – w szczególności spółki i jednostki z sektora wodociągowo-kanalizacyjnego, przedsiębiorstwa z branży energetycznej i branży przemysłowej, firmy z sektora budowlanego, biura projektowe, inspektorzy nadzoru inwestorskiego – powinni jak najszybciej zapoznać się z nowymi przepisami, aby ocenić ich wpływ na prowadzoną działalność.

Kolejną grupą zainteresowanych są też inni posiadacze pozwoleń wodnoprawnych, właściciele urządzeń wodnych, a przede wszystkim gospodarstwa rolne, rolnicy nawadniający użytki rolne oraz gospodarstwa prowadzące chów lub hodowlę ryb.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.52 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 67.63 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
67.63 zł gandalf.com.pl
pdf
73.98 zł ebuczek.pl
pdf
od 67.97 zł
(dla stałych klientów)
75.52 zł ebookpoint.pl
pdf
76.56 zł swiatebookow.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
80.24 zł ibuk.pl
pdf
80.59 zł legimi.com
pdf
80.59 zł virtualo.pl
pdf
85.00 zł zinamon.pl
pdf
  56.64 zł
w programie Nexto Premium
87.79 zł nexto.pl
pdf
94.40 zł woblink.pl
pdf
94.40 zł publio.pl
pdf
94.40 zł litres.pl

Praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Nowe Prawo wodne z uzasadnieniem rządowym"