Nowe Prawo wodne. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Praca Zbiorowa

Wydawnictwo: INFOR

Oszczędzasz: 22%

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację, w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 18 lipca 2001 r. – Prawo wodne – z nowymi przepisami, zawartymi w ustawie z 20 lipca 2017 r. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich, którzy muszą jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności.

Zmiany przepisów zostały przedstawione w unikalnej, tabelarycznej formule. Publikacja zawiera:

  • tabelaryczne zestawienie treści przepisów Prawa wodnego z 2001 r. i odpowiadających im – pod względem przedmiotu regulacji – przepisów nowego Prawa wodnego z 2017 r.;
  • wyjaśnienia i komentarze ekspertów do każdego zmienionego przepisu;
  • tabelaryczne zestawienie przepisów nowego Prawa wodnego z 2017 r. niemających swojego odpowiednika w dotychczasowej regulacji.


Dzięki temu książka jest znakomitym drogowskazem w gąszczu nowej regulacji i znacznie ułatwia zorientowanie się w zmianach, jakie wprowadza nowe Prawo wodne.


Aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów:

  • wzbogaciliśmy tekst przepisów o zamieszczone w klamerkach tytuliki towarzyszące poszczególnym artykułom;
  • każdą zmianę opatrzyliśmy informacją o terminie jej wejścia w życie.


Niniejsza publikacja adresowana jest zarówno do osób pełniących funkcje w organach administracji publicznej oraz ich pracowników, jak i do przedsiębiorców, których dotyczy nowe Prawo wodne. Wiedza o zmianach wprowadzonych przez nową regulację jest niezbędna pracownikom wydziałów do spraw ochrony środowiska w urzędach gmin, starostwach, urzędach marszałkowskich i urzędach wojewódzkich, pracownikom wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska, wojewódzkich funduszów ochrony środowiska i gospodarki wodnej, wojewódzkich zarządów melioracji i urządzeń wodnych, a także pracownikom administracji architektoniczo-budowlanej i nadzoru budowlanego. Również przedsiębiorcy – w szczególności spółki i jednostki z sektora wodociągowo-kanalizacyjnego, przedsiębiorstwa z branży energetycznej i branży przemysłowej, firmy z sektora budowlanego, biura projektowe, inspektorzy nadzoru inwestorskiego – powinni jak najszybciej zapoznać się ze zmianami wprowadzonymi przez nowe przepisy, aby ocenić ich wpływ na prowadzoną działalność.

Kolejną grupą zainteresowanych są też posiadacze pozwoleń wodnoprawnych, właściciele urządzeń wodnych, a przede wszystkim gospodarstwa rolne, rolnicy nawadniający użytki rolne oraz gospodarstwa prowadzące chów lub hodowlę ryb.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.56 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 80.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
80.14 zł gandalf.com.pl
pdf
80.20 zł ebuczek.pl
pdf
od 73.73 zł
(dla stałych klientów)
81.92 zł ebookpoint.pl
pdf
83.04 zł swiatebookow.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
87.04 zł ibuk.pl
pdf
87.41 zł legimi.com
pdf
87.41 zł virtualo.pl
pdf
92.20 zł zinamon.pl
pdf
  61.44 zł
w programie Nexto Premium
95.23 zł nexto.pl
pdf
102.40 zł woblink.pl
pdf
102.40 zł publio.pl
pdf
102.40 zł litres.pl

Praca Zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Nowe Prawo wodne. Przewodnik po zmianach przepisów"