ISBN:9788365928177

Powolne spalanie

Autor: Paula Hawkins

Wydawnictwo: Świat Książki

Oszczędzasz: 35%

Paula Hawkins, autorka powieści „Dziewczyny z pociągu” i „Zapisane na wodzie”, które urzekły miliony czytelników na całym świecie, snuje pasjonującą, pełną zwrotów akcji opowieść o oszustwie, morderstwie i zemście.

„Co ci odbiło?”.

Makabryczne morderstwo młodego człowieka na barce w Londynie nasuwa pytania o rolę trzech kobiet. Laury, przeżywającej trudne chwile dziewczyny, z którą późniejsza ofiara umówiła się na przelotny seks i która według świadków jako ostatnia wyszła z barki chłopaka. Carli, jego pogrążonej w żałobie ciotki, i tak już opłakującej inną krewną, która zginęła ledwie kilka tygodni wcześniej. I Miriam, wścibskiej sąsiadki, która znalazła zakrwawione zwłoki i ma tajemnice przed policją.

Trzy kobiety w zasadzie się nie znają, lecz każda z nich była w jakiś sposób powiązana z ofiarą. Trzy kobiety z różnych powodów kipią gniewem. Świadomie lub nie domagają się naprawienia zła, jakie im wyrządzono.

A gdy chodzi o zemstę, nawet porządni ludzie są zdolni do straszliwych czynów. Do czego się posuną, żeby odzyskać spokój?

Paula Hawkins daje nam odważny i pikantny kryminał, w którym pyta: Jak długo tajemnica może się tlić, zanim wybuchnie ogniem?

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 23.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23.90 zł virtualo.pl
mobi epub
25.55 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29.20 zł publio.pl
mobi epub
29.57 zł ibuk.pl
mobi epub
30.25 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 27.93 zł
(dla stałych klientów)
31.03 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32.48 zł swiatebookow.pl
mobi epub
32.90 zł empik.pl
mobi epub
  21.90 zł
w programie Nexto Premium
33.95 zł nexto.pl
mobi epub
36.50 zł inverso.pl
mobi epub
36.50 zł litres.pl

Paula Hawkins - inne e-booki

E-booki podobne do "Powolne spalanie"