Podstawy ekonomiki transportu i logistyki. Ekonomiczne, organizacyjne, techniczne determinanty rozwoju transportu intermodalnego i centrów logistycznych w Polsce

Autor: Wojciech Lewicki

Wydawnictwo: Sophia

Stron: 153

Opłacalność: 20.82 zł/100 stron

Prowadzenie zajęć dydaktycznych na wszystkich rodzajach studiów oraz prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich wykazało, że brakuje pozycji, która w aktualny i zarazem przystępny sposób opisywałaby problematykę zagadnień z zakresu ekonomiki transportu a odnoszących się do istoty powiązań ekonomicznych, organizacyjnych i technicznych transportu intermodalnego, logistyki i centrów logistycznych w ujęciu interdyscyplinarnym. Zatem podjęcie próby omówienia tej problematyki wydaje się być właściwym zakreśleniem problemu badawczego zważywszy, na wzrost zainteresowania praco-dawców z sektora TSL absolwentami polskich uczelni wyższych. Książka ta w głównej mierze dedykowana jest studentom kształcącym się na kierunkach ekonomicznych I i II stopnia (o specjalności logistyka i ekonomi-ka transportu), którzy chcą zdobyć podstawy jak i poszerzyć swoją wiedzę, kompetencje i umiejętności w zakresie ekonomiki transportu, centrów logistycznych i transportu intermodalnego zarówno w ujęciu praktycznym jak i teoretycznym. Jednakże interdyscyplinarny charakter publikacji pozwala na stwierdzenie, że pozycja, ta może być także przydatna dla studentów kierunków inżynierskich I i II stopnia (o specjalności transport, spedycja, logistyka). Ponadto ze względu na walory praktycznie książki może być ona również z powodzeniem wykorzystania przez praktyków np. konsultantów do spraw logistyki i transportu intermodalnego. Fakt ten czyni tą pozycję jeszcze bardziej interesującą i godną polecenia każdemu czytelnikowi.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 31,86

Formaty Cena Księgarnia
pdf
31,86 zł gandalf.com.pl
pdf
35,93 zł vagabook.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
42,42 zł ibuk.pl
pdf
44,90 zł zinamon.pl

Wojciech Lewicki - inne e-booki

E-booki podobne do "Podstawy ekonomiki transportu i logistyki. Ekonomiczne, organizacyjne, techniczne determinanty rozwoju transportu intermodalnego i centrów logistycznych w Polsce"