ISBN:9788365929648

Podstawy ekonomiki transportu i logistyki. Ekonomiczne, organizacyjne, techniczne determinanty rozwoju transportu intermodalnego i centrów logistycznych w Polsce

Autor: Wojciech Lewicki

Wydawnictwo: Sophia

Stron: 153

Opłacalność: 21.82 zł/100 stron

Prowadzenie zajęć dydaktycznych na wszystkich rodzajach studiów oraz prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich wykazało, że brakuje pozycji, która w aktualny i zarazem przystępny sposób opisywałaby problematykę zagadnień z zakresu ekonomiki transportu a odnoszących się do istoty powiązań ekonomicznych, organizacyjnych i technicznych transportu intermodalnego, logistyki i centrów logistycznych w ujęciu interdyscyplinarnym. Zatem podjęcie próby omówienia tej problematyki wydaje się być właściwym zakreśleniem problemu badawczego zważywszy, na wzrost zainteresowania praco-dawców z sektora TSL absolwentami polskich uczelni wyższych. Książka ta w głównej mierze dedykowana jest studentom kształcącym się na kierunkach ekonomicznych I i II stopnia (o specjalności logistyka i ekonomi-ka transportu), którzy chcą zdobyć podstawy jak i poszerzyć swoją wiedzę, kompetencje i umiejętności w zakresie ekonomiki transportu, centrów logistycznych i transportu intermodalnego zarówno w ujęciu praktycznym jak i teoretycznym. Jednakże interdyscyplinarny charakter publikacji pozwala na stwierdzenie, że pozycja, ta może być także przydatna dla studentów kierunków inżynierskich I i II stopnia (o specjalności transport, spedycja, logistyka). Ponadto ze względu na walory praktycznie książki może być ona również z powodzeniem wykorzystania przez praktyków np. konsultantów do spraw logistyki i transportu intermodalnego. Fakt ten czyni tą pozycję jeszcze bardziej interesującą i godną polecenia każdemu czytelnikowi.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 33.39 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
33.39 zł gandalf.com.pl
pdf
33.84 zł ebuczek.pl
pdf
33.84 zł ebuczek.pl
pdf
33.84 zł ebuczek.pl
pdf
33.84 zł ebuczek.pl
pdf
od 6.92 zł
(dostęp online)
42.42 zł ibuk.pl
pdf
44.90 zł zinamon.pl
pdf
49.90 zł swiatebookow.pl
pdf
49.90 zł litres.pl

Wojciech Lewicki - inne e-booki

E-booki podobne do "Podstawy ekonomiki transportu i logistyki. Ekonomiczne, organizacyjne, techniczne determinanty rozwoju transportu intermodalnego i centrów logistycznych w Polsce"