ISBN:9788365947727

Polish your HR English cz. II

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: INFOR

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 27.45 zł.

Oszczędzasz: 21%

Po sukcesie pierwszej części książki Polish Your HR English.
Angielski (nie tylko) dla HR-owca prezentujemy Państwu część drugą, która zawiera nowe tematy związane z zarządzaniem pracownikami w firmie. Nie koncentruje się tylko na perspektywie HR-owca, lecz także specjalisty (obcokrajowca) poszukującego zatrudnienia i obserwującego nasz rynek pracy.

Książka została podzielona na trzy części:

W pierwszej części George Sandford, na podstawie wieloletniego doświadczenia nabytego podczas pracy w dziale HR w międzynarodowych firmach w Wielkiej Brytanii, Francji i Portugalii, opisuje swoje przemyślenia na temat praktyk stosowanych w Polsce. Wspomina, w jaki sposób był wprowadzany na nowe stanowisko pracy i wymienia kilka ciekawych metod na wdrażanie nowych pracowników. George porusza także temat kultury organizacyjnej w firmie – co możemy przez nią rozumieć, jak ją tworzyć, a czego starać się unikać. Dotyka także bardzo ważnego w obecnych czasach równouprawnienia w miejscu pracy.

Bohaterem części drugiej jest Mr. HypochondRiac, który cierpi na rozmaite dolegliwości związane z wykonywaną pracą. Radą i pomocą służy mu doświadczony i cierpliwy doktor.

Dzięki jego radom poznajemy skuteczne rozwiązania HRM w zakresie: zarządzania zasobami ludzkimi, polityki płacowej, rekrutacji, szkoleń, motywowania i wspomagania rozwoju pracowników, a także wykorzystywania nowoczesnych narzędzi HR. Pomimo poruszania tematów poważnych, cały cykl jest utrzymany w tonie humorystycznym.

Trzecia część książki stanowi zbiór porad dotyczących HRM, gdzie Pogotowie HR czeka, by pomóc. Próbuje ono odpowiedzieć m.in. na pytania, co może zrobić pracownik działu kadr, którego życie stawia w obliczu pytań bez jednoznacznej odpowiedzi, a także gdzie może szukać wsparcia i rady. Pogotowie HR zmierzy się m.in. z nieuczciwą konkurencją w zespole, przemocą w pracy czy bezproduktywnymi spotkaniami w sali konferencyjnej. Ponadto „pomoże” pracownikowi uporządkować jego biurko i spróbuje wpłynąć na jego kreatywność.

Każda z trzech części zawiera 12 lekcji, które pomogą w nauce zwrotów z dziedziny HR w języku angielskim. Książkę Polish your HR English 2 wyróżniają mind mapy zawierające specjalistyczne słownictwo, rozbudowany słowniczek przy każdej lekcji, liczne ćwiczenia i krzyżówki, ciekawe komiksy i grafiki ilustrujące poszczególne lekcje.

Miłośnicy innych języków także znajdą coś dla siebie - ciekawe idiomy w czterech językach obcych.

 

Pozycja rekomendowana przez : Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner HRstandard.pl, BiznesTuba.pl

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.27 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 39.38 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
37.08 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
39.92 zł sensus.pl
mobi epub pdf
39.92 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 35.93 zł
(dla stałych klientów)
39.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
od 6.92 zł
(dostęp online)
42.42 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
49.90 zł woblink.pl
mobi epub pdf
49.90 zł publio.pl
mobi epub
39.38 zł ebuczek.pl
mobi epub
40.47 zł swiatebookow.pl
mobi epub
42.60 zł virtualo.pl
mobi
42.60 zł legimi.com
pdf
42.60 zł virtualo.pl
mobi
44.90 zł zinamon.pl
epub
44.90 zł zinamon.pl
pdf
44.90 zł zinamon.pl

Opracowanie zbiorowe - inne e-booki

E-booki podobne do "Polish your HR English cz. II"