Tetragon

Autor: Thomas Arnold

Wydawnictwo: Wydawnictwo VECTRA

Oszczędzasz: 36%

Syn wiceszefa policji znika w podejrzanych okolicznościach, a na miejscu domniemanej zbrodni technicy znajdują ślady jego krwi. Rozpoczyna się pozornie typowe śledztwo, które szybko spowija mgła niejasności, gdy na jaw wychodzą dziwne zachowania Erica McAleera oraz tożsamość mężczyzny, z którym spotkał się tuż przed zniknięciem. Podczas przeszukania mieszkania, James Adams – detektyw z wydziału zabójstw w Cleveland – znajduje dziwnego, martwego owada. Niecodzienne odkrycie postanawia skonsultować z entomologiem, który uświadamia mu, że przypadki nie istnieją.


W tym samym czasie młodszy kolega Adamsa zza ściany – detektyw David Ross - zostaje przydzielony do zbadania zwłok porzuconych w kolejowym magazynie. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie żyła już od kilku miesięcy, ale nikt nie potrafi wyjaśnić, jak się tam znalazła. Podczas sekcji patolog znajduje w ciele nieboszczyka szereg toksyn, które składem przypominają jad pewnego pajęczaka.


Detektywi nie przypuszczają, że z dnia na dzień pozostaje coraz mniej czasu, a każdy ich krok jest poddawany skrupulatnej analizie. Nie mają też pojęcia, o jaką stawkę toczy się gra, w którą ktoś każe im grać. Dopiero po zniknięciu samego kapitana - Arthura Goldwyna – wszyscy zaczynają zadawać sobie pytanie: co tak naprawdę się dzieje?

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 19,15

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
19,15 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
od 21,60 zł
(dla stałych klientów)
24,00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
27,00 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
27,00 zł ravelo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
28,00 zł legimi.com
mobi epub
20,00 zł
(z kodem prom.)
30,00 zł woblink.pl
mobi epub
30,00 zł litres.pl
mobi epub
30,00 zł publio.pl
mobi
27,00 zł zinamon.pl
epub
27,00 zł zinamon.pl
pdf
27,00 zł zinamon.pl

Thomas Arnold - inne e-booki

E-booki podobne do "Tetragon"