ISBN:9788365973801

Motyw X

Autor: Stefan Ahnhem

Wydawnictwo: Marginesy

Ogarnięty obezwładniającym poczuciem winy Fabian Risk udaje się na zasłużony urlop, by zająć się rodziną, a szczególnie leżącą w śpiączce Matildą.
Tymczasem miasto pogrąża się w chaosie: zaczyna się od wyjątkowo brutalnego morderstwa małego chłopczyka z Syrii, później ginie pracownik supermarketu, a kolejne zbrodnie wskazują, że jedyny możliwy motyw mordercy – lub morderców – ma podłoże rasowe. Skomplikowane śledztwa przerastają policjantów, dlatego Fabian musi wrócić na posterunek, a jego szefowa, Astrid, przerwać dopiero co rozpoczętą kurację odwykową.
Tylko jak złapać seryjnego mordercę, który za każdym razem zabija inaczej?
Na dodatek Fabian nieoficjalnie prowadzi śledztwo związane z tajemniczymi dokumentami, które odnalazł po śmierci Hugo Elvina. Jego wyniki mogą na zawsze zmienić relacje w zespole.
„Motyw X” to czwarta odsłona serii o zmaganiach Fabiana Riska ze szwedzką przestępczością. Poprzednie tomy rozeszły się na świecie w ponad milionie egzemplarzy, a Stefan Ahnhem uważany jest za jednego z najlepszych, najbardziej ambitnych i mrocznych twórców skandynawskich kryminałów. Seria o Fabianie Risku ukazuje się w kilkunastu krajach, trwają także prace nad jej adaptacją filmową.

O Autorze:
STEFAN AHNHEM od ponad 20 lat pracuje jako scenarzysta telewizyjny i filmowy. Jest autorem scenariuszy do najpopularniejszych szwedzkich seriali kryminalnych, m.in. tych o Kurcie Wallanderze. Zadebiutował „Ofiarą bez twarzy” (Marginesy 2016), która spotkała się z fantastycznym przyjęciem, a jej prawa sprzedano do 12 krajów. „Dziewiątym grobem” (Marginesy 2016) i „Osiemnastoma stopniami poniżej zera” (Marginesy 2017) umocnił swoją pozycję jednego z najciekawszych pisarzy skandynawskich.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 25.39 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.39 zł ebuczek.pl
mobi epub
od 22.97 zł
(dla stałych klientów)
25.52 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.19 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.12 zł ibuk.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19.15 zł
w programie Nexto Premium
29.68 zł nexto.pl
mobi epub
31.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
31.91 zł legimi.com
mobi epub
31.91 zł virtualo.pl
mobi
25.50 zł zinamon.pl
epub
25.50 zł zinamon.pl

Stefan Ahnhem - inne e-booki

E-booki podobne do "Motyw X"