ISBN:9788366024908

Islandia stopem

Autor: Anna Stępień-Kraska

Wydawnictwo: Sorus

Oszczędzasz: 20%

Jeżeli jesteś typem osoby, która może spać gdziekolwiek, nie myć się kilka dni, jeść to, co sama sobie przyrządzi – to opisany tu sposób podróżowania jest dla Ciebie. Jeżeli nie – to masz okazję przeczytać o tym, co robią tacy jak my. Może się przekonasz lub zainspirujesz. Wbrew pozorom nie jest nas tak mało, a nasz sposób podróżowania nie jest czymś ekstremalnym – przynajmniej dla nas.

Islandia stopem to dziennik z pierwszej z trzech tego typu wypraw na wyspę lodu i ognia. Wyjeżdżaliśmy z planem okrążenia wyspy, w trakcie pobytu jednak nasza trasa ulegała ciągłym modyfikacjom. Zachwyceni surowym krajobrazem spędziliśmy część podróży, przemierzając pieszo islandzkie góry, pustkowia i parki narodowe. Korzystając z sugestii miejscowych, jechaliśmy w miejsca, których w ogóle wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Spełniliśmy swoje marzenie, choć nie plan zaliczenia całej pętli. Nadrobiliśmy kolejnym razem…

Anna Stępień-Kraska, czyli ASANKA

Oddycha, gdy podróżuje. Miłością prawdziwą darzy piesze i rowerowe wyprawy oraz całą paletę outdoorowych aktywności. Zaczynając w branży turystycznej jako ratownik wodny i animator, później instruktor na aktywnych wyjazdach, pilot turystyczny, ostatecznie zakochała się̨ w wędrówkach rowerowych. Uwielbia szkolić. Chętni mogą skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia na szkoleniach specjalistycznych dla osób chcących prowadzić własne wyjazdy rowerowe. Wrażeniami z wyjazdów i nie tylko dzieli się na blogu oraz w mediach społecznościowych.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 24.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
24.00 zł inverso.pl
mobi epub pdf
24.99 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
  18.00 zł
w programie Nexto Premium
27.90 zł nexto.pl
mobi epub pdf
30.00 zł legimi.com
mobi epub pdf
od 27.00 zł
(dla stałych klientów)
30.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
30.00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
30.00 zł publio.pl
mobi epub pdf
30.00 zł ibuk.pl
mobi epub
30.00 zł empik.pl

E-booki podobne do "Islandia stopem"