ISBN:9788366024922

Księga Elohim. Kawaler

Autor: Virginia Holcman

Wydawnictwo: Sorus

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 19.12 zł.

Oszczędzasz: 20%

Kawaler, tajemniczy wędrowiec, myśli, że uratuje świat przed tyranią króla Rida oraz władz narodu Blue Eye. Podróż prowadzi go do przerażających miejsc i zdarzeń. Stawia czoło zabójczej propagandzie idei nacjonalizmu zniewolonego narodu, która jest zakorzeniona w stolicy Forgoten Hill. Stowarzyszenie, które zakłada, ma cel wyzwolenia Blue Eye z objęć reżimu. Nieznana przeszłość Kawalera jest brzmieniem, które nosi w duszy. Poszukuje prawdy o samym sobie, gniewnie patrząc w oblicze największych dyktatorów. W wojnie o wolność pragnie odnaleźć swoją tęsknotę…

„Mogłabym napisać wiele jako narrator, ale przemilczę co nieco, zostawiając tajemnicę do zaznaczenia historii. W końcu Kawaler to nie tylko przywódca „Biernego Słońca”, ale świetny inicjator i gracz. Potrafi zrobić wiele za jednym zamachem, zawsze kończąc swoje zadania. Przed nim wiele wyzwań, przeszkód. Miejmy nadzieję, że jego plan zadziała i wszyscy będą wolni, tak jak przed wojną nuklearną”.

Virginia Holcman, ur. w 1986 roku w Małopolsce. Trzydziestokilkulatka mająca wizję innego świata, który przedstawia w książce. Lubi czarne koty. Pozytywne nastawiona do ludzi – mimo wszystko. Jej życiowym mottem jest: „Grunt, to się nie poddawać”.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 19.12 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
19.12 zł inverso.pl
mobi epub pdf
19.67 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
  14.34 zł
w programie Nexto Premium
22.23 zł nexto.pl
mobi epub pdf
23.90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
od 21.51 zł
(dla stałych klientów)
23.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
23.90 zł woblink.pl
mobi epub pdf
23.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
23.90 zł legimi.com
mobi epub pdf
23.90 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Księga Elohim. Kawaler"